„Bohužel, nedalo se s tím nic dělat. Hřiště bylo pod vodou, a tak jsme museli zápas odložit,“ vracel se k nepříjemné situaci zkušený trenér Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček. „Už není moc termínů, tak jsme se se soupeřem dohodli, že utkání odehrajeme v úterý od 18 hodin,“ uvedl plzeňský kouč.

Rapidu patří těsně před koncem ročníku desátá příčka a vzhledem k odstupu dalších klubů pod ním už nemůže tradiční účastník krajské elity skončit hůře. Nutno dodat, že s největší pravděpodobností ani lépe. Rokycany jsou v tabulce mnohem výš a to si moc dobře uvědomuje i trenér Jaromír Mysliveček. „Proti Rokycanům nás čeká těžké utkání. Soupeř prokazuje celou sezonu, že patří mezi nejlepší týmy soutěže. Budeme to mít složité,“ míní plzeňský lodivod.

„K zápasu navíc ani nebudeme kompletní. Hraje se v týdnu, někteří kluci mají v práci odpolední směny, takže nám budou citelně chybět. S tím se ale musíme vypořádat. Kádr doplníme o dorostence a pokusíme se rokycanského soupeře překvapit,“ dodává na závěr Mysliveček.Souboj desátého celku krajské tabulky se třetím začíná v úterý v Plzni na Lopatárně v 18.00 hodin.

Denis Kindl.
Bratři Kindlové se hokejové Škodě upsali na další rok