Všechny góly vítězů vstřelil Martin Psohlavec po přihrávkách Ondřeje Vrzala. Zápas byl pro juniorku Viktorie generálkou na zahajovací utkání České fotbalové ligy, ve kterém je v sobotu doma čekají Blšany.

Juniorka Viktorie Plzeň nastoupila v první půli s osmi hráči prvoligového A týmu. Vytvořila si tři vyložené brankové příležitosti, ale dvakrát Presl a jednou Psohlavec z bezprostřední blízkosti brankáře hostí nepřekonali.

Do vedení šli překvapivě hosté, druhý celek divizní skupiny A. V 27 minutě překonal Krbečka v brance Plzně pohotovou střelou Dochtor.
Do druhého poločasu trenér Viktorie Plzeň poslal na trávník hřiště v Luční ulici několik mladých hráčů. Plzeň se i nadále prosazovala a začala střílet i branky. Už dvě minuty po přestávce Vrzal přihrál Psohlavcovi a ten vyrovnal. Za další tři minuty po spolupráci stejných hráčů Plzeň získala vedení. Do třetice našel Vrzal svého spoluhráče z A týmu čtyři minuty před koncem a Psohlavec završil hattrick.

„V první půli jsme nastoupili s větším počtem hráčů A týmu. Bylo to na přání trenéra Levého, aby se do zápasu zapojili fotbalisté, kteří v první lize nedostávají tolik příležitostí. V prvních pětačtyřiceti minutách byla na nich znát dlouhá večerní cesta ze sobotního ligového utkání ve Zlíně. Po přestávce se rozehráli a utkání nakonec rozhodla spolupráce Vrzala s Psohlavcem,“ komentoval nedělní zápas trenér Viktorie František Sluka.

FC Viktora Plzeň B – Králův Dvůr 3:1 (0:1). Banky: 47., 50, 86. Psohlavec - 27 Dochtor

Viktoria B: L. Krbeček – Navrátil (46. Bauer), Süsser (86. Mikluščák), Knakal, Bárta (46. Bešta) – Mudra (46. Šuranský), Šiml, Dvořák (46. Staněk), Vrzal – Psohlavec, Presl (46. Leitl).