Hned tři utkání zástupců z Plzeňského kraje v divizní skupině A se nepovedlo dohrát v sobotu odpoledne, kdy silný déšť podmáčel hřiště v Rokycanech, na Doubravce a v Klatovech. Jako jediní odehráli svůj duel fotbalisté Sušice, kteří se představili v Dobříši, kde ale museli skousnout další prohru.

Dobříš – Sušice 3:1

Na podmáčeném terénu vstoupili do zápasu lépe Sušičtí, kteří se brzy prosadili po parádním sólu přes celé hřiště v podání Vrhela. Poté se ale již začala projevovat zkušenost domácího celku, jenž nejprve vyrovnal po rohovém kopu a následně se po pauze ujal vedení. Po chybě obrany se pěknou střelou prosadil ostřílený Dort. Sušice se ještě snažila zatlačit svého soupeře, ale Dobříš čekala její chybu, jež nakonec přišla. Po třetí inkasované brance neměl hostující nováček sílu na případné zdramatizování.

Rokycany – K. Vary

Utkání bylo ukončeno po šestadvaceti minutách hry, kdy byl terén natolik podmáčený, že nebylo možné pokračovat ve hře. Náhradní termín duelu je stanoven na středu 21.9 od 17.00.

„Bohužel se celý zápas odehraje kompletně od začátku, takže nám branka Černého nikterak nepomůže," litoval rokycanský trenér Pavel Aubrecht, jenž ale uznal, že ukončit utkání bylo správným řešením.

Doubravka – Motorlet

Pouze jeden poločas trvalo utkání mezi plzeňským Senkem a pražským Motorletem. Obě mužstva chtěla sice nadále pokračovat v zápase, ale rozhodčí vzhledem ke zdraví hráčů klání ukončil. Náhradní termín duelu by měl být dle slov trenéra Aleše Jindry 28.9.

„Mělo by se hrát kompletně znovu, jelikož podmínky na hřišti opravdu nebyly příliš regulérní, vše ještě ale záleží na výroku STK. Přestože jsme my i soupeř chtěli pokračovat ve hře, rozhodčí raději utkání o poločase ukončil," vysvětloval kouč Senka Aleš Jindra.

Ostatní výsledky 6. kola divizní skupiny A: Aritma – M. Roudné 3:0 (1:0, 10. Průcha vl., 78. Volek, 84. Bogár), Čížová – Ostrov 3:1 (2:0, 8. Fenyk, 40. z PK Dvořák, 55. Polodna – 74. z PK Nerad), Admira – Č. Krumlov 5:0 (4:0, 18. a 55. Nádeníček, 26. a 45. Zolotuchin, 38. Paťha), Sedlčany – Jankov 2:0 (1:0, 3. Hájek, 79. Němec), Klatovy – M. Lázně (zápas byl přeložen na 28.9).