Blízko překvapení byl poslední tým tabulky Karlov, když v poločase vedl nad prvním celkem tabulky Černicemi 2:1. Po přestávce však favorit utkání čtyřmi brankami výsledek otočil. Ve druhém střetnutí Smíchov porazil v kvalitním zápase Letnou. Střelecky se dařilo Prokšovi, který vstřelil čtyři branky, kanonýr vedoucích Černic Stoilov zaznamenal hattrick.

K zajímavým zápasům 10. kola bude patřit souboj Černic s Petřínem a doubravecké derby Letná – Rapid.

Karlov – Černice 2:5 (2:1, branky: Popule, Klimeš – Stoilov 3, Mojseňuk 2). Domácí sehráli dobré utkání, v 1.poločase byli lepším mužstvem a zaslouženě ho vyhráli. Po přestávce za lídra soutěže nastoupil Stoilov, který rozhodl o bodech pro Černice.

Smíchov – Letná 6:3 (3:1, branky: Prokš 4, Jandoš, Lukes – Rada 2 (obě PK), Dobrý). V oboustranně kvalitním zápase měli domácí lepší zakončení brankových příležitostí, zejména se dařilo Prokšovi.

Rapid – Slavia – nehráno pro nezpůsobilý terén. Náhradní termín úterý 24. června od 18.00 hodin.

Vejprnice – Senco, SK 1894 – ZČE, Košutka – VS – náhradní termíny dosud nebyly určeny.

Střelci: 19 – Rada (Letná), 14 – Stoilov (Černice), 13 – Karpíšek (Vejprnice), Prokš (Smíchov), 12 – Baroch (Rapid), 10 – Roneš (VS), Mojseňuk (Černice), Jandoš (Smíchov), 9 – Dobrý (Letná), 8 – Korda (Rapid), 7 – Faist (Rapid).

Program 10. kola, středa 18.00: Slavia – Vejprnice, Černice – ZČE, Letná – Rapid, 18.30: VS – Smíchov. Čtvrtek 18.30: Senco – SK 1894.