Vstupenky na utkání s FCSB, Luganem a Hapoelem Beer-Sheva bude možné znovu zakoupit ve zvýhodněných balíčcích. Prodej startuje v úterý 5. září ve 13.00 a právo na přednostní nákup mají všichni permanentkáři. 

„Ceny jednotlivých balíčků jsme nastavili podstatně levněji než v minulých sezonách. Věříme, že budou dostupné pro všechny fanoušky a každý si v široké cenové škále vybere,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Novinkou je, že přednostní právo na nákup balíčku mají i majitelé platební karty Viktorie Plzeň. „Stačí ji na pokladně předložit. Její držitelé mají právo na přednostní nákup stejně jako permanentkáři, nemají však nárok na slevu. I zde platí nákup jednoho balíčku na jednu kartu,“ upřesňuje mluvčí klubu.

Jako vždy je nutné počítat s tím, že některé sektory budou vyblokovány pro potřeby UEFA. Konkrétně se jedná o místa ve středové části sektorů S8, T9 a sektoru C a D na hlavní tribuně.

První domácí zápas čeká na viktoriány ve čtvrtek 28. 9. od 19.00 s izraelským týmem Hapoel Beer-Sheva. „Domácí zápas samozřejmě budeme chtít zvládnout, zvítězit a udělat jeden z kroků k postupu ze základní skupiny, což je nyní náš cíl,“ říká Pavel Vrba.