Po nedělním duelu s účastníkem České fotbalové ligy Jiskrou Ústí nad Orlicí (3:0) přivítají ve středu svěřenci trenéra Pavla Vrby na hřišti v Luční ulici rovněž třetiligovou Jiskru Domažlice.

„Moc se na zápas s Viktorkou těšíme. Utkat se s takovým týmem je pro nás všechny svátek. Popereme se o co nejlepší výsledek, ale určitě budeme hrát korektně, aby nedošlo ke zbytečnému zranění,“ ujišťuje domažlický trenér Pavel Vaigl, který do Plzně přiveze sedmnáct hráčů a dva brankáře.

Ilustrační foto.
Na Doubravce startuje zimní turnaj. Už pojedenácté

„Šanci zahrát si proti Viktorce dostane každý,“ slibuje kouč, kterému bude chybět nemocný stoper Hájovský (bere antibiotika) a útočník Roubal, jenž pomalu začíná s tréninkem po zranění.

Šanci v dresu pátého týmu ČFL naopak dostanou mladíci z Viktorie Plzeň – Kadar, Vais a Sedláček.

Sestavu protočí, stejně jako v nedělním utkání proti Ústí, také trenér Viktorie Pavel Vrba.

Utkání se odehraje na hlavním travnatém hřišti v Luční ulici, začátek je v 17.00 hodin. Permanentkáři, držitelé platební karty FC Viktoria Plzeň, vozíčkáři a děti do 15 let mají vstup na utkání zdarma.

Tomáš Chorý (uprostřed)
Měl jsem premiéru okořenit gólíčkem, mrzí Chorého

„Upozorňujeme fanoušky, že v prostoru areálu v Luční ulici nebude umožněno parkování. Svá vozidla mohou nechat zaparkovaná na parkovišti za severní tribunou Doosan Areny a do Luční ulice se přesunout pěšky,“ připomíná tiskový mluvčí Václav Hanzlík.

„Dále bychom chtěli fanoušky upozornit, že na stadion nebudou vpuštěni fanoušci se psy či jinými zvířaty,“ dodává Hanzlík.

Od 9.00 do 17.00 hodin pak bude na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny probíhat poslední den přednostního prodeje lístků na zápas s Partizanem pro permanentkáře.

Tesco se se zákazníky loučilo oznámením, že od 16. 10. 2017 už neotevře.
Tesco na Americké brzo odbsadí Lidl