V Plzni se v ligové derniéře tohoto roku představí od 15.00 hodin předposlední tým tabulky MFK Karviná a domácí klub připravil pro své příznivce atraktivní program.

Připravený je ohňostroj, čaj zdarma a chybět nebudou ani tradiční viktoriánské stromečky pro Fakultní nemocnici a plzeňskou zoo.

„Při předvánočním čase se viktoriáni v posledních letech vždy setkávali v rámci speciálních vánočních akcí. Tentokrát bude tradiční akce spojena s tím, co máme všichni nejraději – s fotbalem,“ říká mluvčí FC Viktoria Plzeň Václav Hanzlík.
„Poslední zápas letos hrajeme o dva týdny později, než tomu bývalo dříve. Rozhodli jsme se proto připravit speciální vánoční zápas pro naše fanoušky,“ zve Hanzlík diváky do Doosan Areny.

Po skončení zápasu se promítne video mapující úspěšný rok, v němž Viktorka získala pátý mistrovský titul a odehrála skvěle základní skupinu UEFA Ligy mistrů. A připraveno bude i 11 700 piv, které pro fanoušky vyhrál trenér Viktorie Pavel Vrba, když se vsadil se sládkem Gambrinusu, že postoupí s Viktorií do jarní fáze evropských pohárů.

Tomáš Chorý (vlevo) se raduje ze vstřeleného gólu do branky AS Řím. Gratuluje Patrik Hrošovský.  
Nádherný pocit. Jsem z toho strašně vedle, rozplývá se Chorý