„Tyhle věci přesahují fotbal a my se k tomu velmi rádi přidáváme. Věnovat celé utkání je skvělý nápad a my k tomu jako tým chceme přispět hlavně dobrým fotbalem, který fanoušky potěší,“ vyzdvihl důležitost spolupráce fotbalový univerzál Adam Hloušek, který vstoupil registru dárců při nedávném představení speciální tramvaje na podporu NTKD.

Speciální nadační tramvaj bude přistavená i tentokrát. Od 12.30 si ji můžete prohlédnout na točně U Zvonu.

Klub přichystal pro svoje fanoušky speciální charitativní autogramiádu, na níž se budou podepisovat nejen viktoriáni, ale i další zajímavé osobnosti, které pojí láska k plzeňské Viktorii.

Zpěvák Marek Ztracený, jedna z viktoriánských legend Daniel Kolář, populární youtuber Pedro, dlouhodobě jeden z nejlepších českých hráčů ve světě eSportu Lukáš Pour alias T9 Laky a Jakub Brabec, který do zápasu s Libercem nebude moci zasáhnout kvůli karetnímu trestu.

Ti všichni se vám rádi podepíší na speciální plakát, který si budete moct přímo na místě zakoupit, a přispějete tím na NTKD

Pokud chcete Nadaci pomoci již nyní, můžete tak učinit třeba dárcovskou zprávou DMS, případně příspěvkem na transparentní účet. Více informací naleznete na www.fcviktoria.cz.

Vstupenky na utkání jsou stále ještě v prodeji. (zs, fcv)