Domažlice – Strakonice 4:4

Jihočeši třikrát vedli o dva góly, ale domácí nakonec vydřeli alespoň remízu. První gól vstřelil domažlický Bárta, sudí ho však na pokyn asistenta neuznal pro ruku. Po rohu nastřelil Bauer hlavou břevno, ale za chvíli šli hosté po chybách obrany do dvoubrankového vedení. Po závaru snížil na 1:2 Braun.

Domažlická snaha o vyrovnání dostala hned po přestávce další ránu v podobě třetího inkasovaného gólu. Po faulu na Bártu snížil Braun z penalty na 2:3, ale hosté z další penalty za ruku Donka utekli opět o dva góly. Závěrečný nápor lídra byl však drtivý. Bauer snížil, Bahleda vyrovnal a další šance domácích výborný Rojík vychytal.

Poločas: 1:2. Branky: 25. a 73. (PK) Braun, 79. Bauer, 88. Bahleda – 19. a 66. Glazunov, 23. Říský, 76. Peroutka z PK. Rozhodčí: Klátil. ŽK: 4:4. Diváků: 500.

Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Bárta, Braun, Šámal, Mužík (75. Donko), Leitl (82. Hulina) – Bezděk (61. Bahleda). Trenér Zdeněk Michálek.

Zličín – Koloveč 0:3

Poslední celek tabulky zahájil nebojácně, předváděl dobrý výkon a v 9. minutě nastřelil dokonce břevno. Hosté se uklidnili po vedoucím gólu, kdy centr Parláska poslal hlavou do sítě Vůjtěch.

Herní projev Kolovče šel nahoru po přestávce a byl vyjádřen i brankově. Po hodině hry dorazil do branky centr z levé strany Duchek a za chvíli Černohorský ve skluzu napnul síť potřetí.

Poločas: 0:1. Branky: 28. Vůjtěch, 66. Duchek, 68. Černohorský. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 1:0. Diváků: 100.

Koloveč: Makó – L. Došek, R. Černý, Parlásek, Milota – Mour (46. Duchek), Vůjtěch, Baxa, Šinál (77. Kožíšek), Černohorský (83. Duchoň) – Šperl. Trenér Karel Krejčí.

Votice – Doubravka 3:0

Plzeňský tým za soupeřem herně příliš nezaostával, doplatil však na doslova katastrofální koncovku. Šance ke vstřelení gólu měli dvakrát Šimr, jednou Pavlík a ve 24. minutě spálil Došlý jasnou tutovku. Místo, aby šli hosté do vedení, inkasovali hodně laciný gól do šatny.

Po obrátce jejich nemohoucnost v útočné fázi potrestali domácí druhým gólem. Potom únik P. Krejčího zastavila votická obrana faulem ve vápně, ale nařízenou penaltu Šimrovi brankář chytil. Za chvíli Votice přidaly třetí gól a Doubravka definitivně rezignovala.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Lizák, 65. a 74. Polodna. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:1. Diváků: 200.

Doubravka: Kunc – Řezáč, Smíšek, D. Novák, P. Krejčí – Pavlík, Brož (58. Petrželka), Sýkora, Šimr (80. Urie), Došlý (70. Ábel) – Švec. Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Benešov – Hořovicko 0:0, Litol – Motorlet 3:3 (1:0, 15. Vorasický, 57. z PK a 68. Bohdan – 48. Brodský z PK, 76. a 80. Mašlej), Třeboň – Příbram B 1:1 (0:1, 57. Pintér z PK – 4. Krameš), Vlašim B – Bohemians 1905 B 4:2 (4:2, 16. Tafat, 27. a 29. Matějka, 36. Jícha – 11. Barros, 21. Hauer), S. Ústí B – Tábor 2:2 (1:1, 19. Hojdar, 54. Brůžek – 6. Kalášek, 74. Miroslav Kučera).