Rozdílné však byly bodové zisky nových trenérů obou mužstev po penaltovém rozstřelu, který na konci obou zápasů následoval. Domažlický kouč Pavel Horváth díky lepší střelbě svého týmu ze značky pokutový kop bral dva body, Tachovští podlehli při střelbě penalt 5:6, a trenér Stanislav Purkart si tak ve své premiéře na lavičce Tachova připsal jeden bod.

Tachov – Štěchovice 1:1 (PK 5:6)

Tachovský nováček ještě devět minut před koncem sahal po třech bodech. Domácí před skvělou a početnou diváckou kulisou vedli od 54. minuty gólem Hudce z penalty, ale hosté v 81. minutě vyrovnali Kotlíkem. V penaltovém rozstřelu měli pevnější nervy hosté, kteří zvítězili 6:5. Rozhodující pokutový kop v sedmé sérii neproměnil domácí kapitán Viterna.

Poločas: 1:0. Branky: 54. Hudec (PK) – 81. Kotlík. ŽK: Šácha, 34. Tříska – 44. Trnka, 53. Sňozík. Diváci: 735.

Tachov: Houdek – Habart, Matas, Knakal, Viterna – Tříska (85. Stružka), Kravar, Šácha P. (83. Ruda), Hudec – Hrdlička (71. Folejtar), F. Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.

Vltavín – Domažlice 1:1 (PK 3:5)

Chodové měli ve 13. minutě obrovskou šanci, Chocholoušek však z malého vápna trefil gólmana a následná dorážka letěla nad břevno. Ve 28. minutě si na rohový kop vyskočil zkušený Fořt a Domažlice šly do vedení. V nastaveném čase první půle ale svěřenci trenéra Horvátha ztratili koncentraci, nepohlídali si dlouhé vhazování soupeře a Pavlata zblízka překonal gólmana Šimana.

Ve druhém poločase měli blíže k výhře domácí. Střela Pavlaty skončila po teči na tyči. V další šanci Vltavínu se vyznamenal brankář Šiman, který vytáhl míč na roh.

Poločas: 1:1: Branky: 45. + 1. Pavlata – 28. Fořt. ŽK: Valíček – Braun. Rozhodčí: Teuber. Diváci: 216.

Domažlice: Šiman – Chocholoušek (86. Hrubý), Nerad, Bauer, Beránek – Mužík (72. Špírek), Braun, Leitl (62. Došlý), Čada, Hradecký (81. Javorský) – Fořt. Trenér: Pavel Horváth.

Zbývající výsledky 1. kola: Chrudim – Benátky n. J. 0:0 (PK 4:3), Králův Dvůr – Dobrovice 0:0 (PK 6:5), Táborsko B – Jirny 6:1 (5:1, 7. Stoszek, 9., 14. a 18. Traore, 26. Kočí, 59. vlastní (Dubský) – 11. Nečas z PK, Převýšov – Kolín 5:1 (2:0, 13. Vlkanova, 31. Labík, 60. Urbanec, 62. Vlkanova, 67. Sedláček – 73. Nešpor), Most – V. Žižkov 2:2 (0:0, PK 5:3, 79. Koudelka, 83. Černý – 48. Vukadinovic, 68. Dočekal) Brozany – Písek1:2 (1:2, 22. Uka – 35. a 40. Němec), Zápy – Čáslav 6:1 (3:1, 5. Svoboda, 9. Baloun, 36. a 58. Kalivoda, 75. Lukashov, 85. Duben – 28. Hašek), Benešov – Union 2013 0:1 (0:0, 86. Věchet).