Premiéra nevyšla: Dorost Viktorky je bez bodů

Ml. Boleslav, Plzeň – V soutěžní jarní premiéře vyšli fotbaloví dorostenci Viktorie Plzeň naprázdno.

24.2.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Svěřenci trenéra Jiřího Žiláka prohráli v Mladé Boleslavi 1:2. „Výsledek je pro mě zklamáním, herně jsme totiž obstáli a minimálně na bod měli," řekl kouč.

První půle byla hodně vyrovnaná, se spoustou osobních soubojů. „Oba celky hrály důrazně. A po individuální akci Kozmy se domácí ujali vedení," popsal klání Žilák.

Největší šanci hostů úvodní pětačtyřicetiminutovky nevyužil Sedláček.

„Po pauze jsme měli převahu a vytvořili jsme si velký tlak, nedokázali jsme jej ale gólově zúročit. Největší příležitosti neproměnili Král či Kratochvíl," litoval kouč.

A přišel trest. „Po standardní situaci, kterou domácí zahrávali z půli hřiště, a našem nedůrazném bránění, poslal Kozma podruhé míč do sítě. Domácí vlastně žádnou jinou šanci neměli, proto mě prohra mrzí," dodal Žilák.

Ml. Boleslav U19 – Vikt. Plzeň U19 2:1 (1:0)

Branky: 20. a 78. Kozma – 65. Kratochvíl.

Plzeň: Juraši – Šíša, Denk, Brožík, Glazer – Doležal, Skála, Král (57. Kratochvíl) – Ruml, Sedláček (80. Knotek), Sýs (73. Provod).

Autor: Karel Popel

24.2.2014 VSTUP DO DISKUSE

Tomáš Hořava

Hořava: Bál jsem se, že Beer Ševa vyhrála, protože se nikdo neradoval

Při práci zahynul elektrikář, známí chtějí rodině pomoci

Liberec - Hokejisté Škodovky zvítězili nad Bílými Tygry 5:2 a nadále vládnou extralize.

Autista hraje divadlo: Jsem nervózní, ale zvládnu to

Plzeň - Nejsou empatičtí, nenavazují oční kontakt, žijí ve svém světě, nedají se zaměstnat a rozhodně nehrají divadlo. S těmito a dalšími závěry se lidé s Aspergerovým syndromem, jenž patří do skupiny poruch autistického spektra, setkávají často. Třináctičlenná skupina se proto rozhodla společně vytvořit představení.

Plzeň – Po loňském neúspěchu se opět vrátili na trůn.