Tomáš Poznar se ale v sobotu na hrotu útoku proti bývalému klubu neprosadil a v 57. minutě jej vystřídal Michael Krmenčík. Z bezbrankové remízy radost neměl.

Před zápasem jste říkal, že si jedete do Zlína pro tři body, ale máte jen jeden. Jak velké je to pro vás zklamání?
Ztracené body nás samozřejmě mrzí, nicméně Zlín podal v utkání o něco lepší výkon než my. Na druhou stranu jsme předvedli dobrou defenzivní hru a máme na svém kontě další nulu.

Na hrotu útoku jste se neprosadil, čím to podle vás bylo?
Musím přiznat, že nám vázla kombinace dopředu, ve Zlíně jsme v tomto ohledu nenavázali na první jarní zápas doma s Příbramí. Je třeba uznat, že i Zlín hrál v defenzivě velmi dobře. Zlínští stopeři hráli výborně, tentokrát měli na hřišti navrch.

Poprvé jste hrál proti Zlínu. Jak velká to pro vás byla změna?
Já se na zápas moc těšil, prostředí tu velmi dobře znám. Je pravda, že jsem si utkání představoval trochu jinak, věřil jsem, že tady vyhrajeme. Bohužel se nám to nepodařilo, musíme ale teď mít hlavu vzhůru, jedeme dál!

Při utkání jste svedl spoustu soubojů s bývalým spoluhráčem Jugasem. Došlo přitom i na výměnu názorů?
Na hřišti jsme si nic neřekli. Nemám to ve zvyku. Tam se starám sám o sebe. Naše souboje ale byly férové a čisté.

Po zápase jste odnesl do zlínské kabiny dva plzeňské dresy. Bylo tohle před utkáním nějak domluvené a komu jste nakonec dresy dal?
Vzali si je Živulić a Holík, byli nejrychlejší. Chtěli je i další hráči, ale zaváhali.

Měj jste v hledišti také rodinu?
Mají samozřejmě permanentky na zápasy Zlína. Dnes přišli na utkání oblečeni v barvách Viktorie a fandili nám. Prostě to byl pro ně trochu jiný zápas.