Klub pro své příznivce vypravuje speciální vlak až do pražských Vršovic, vouchery jsou kdostání také v úterý od osmi hodin na pokladnách ve Štruncových sadech.

„Zbývá ještě dost voucherů, díky kterým se fanoušci mohou dostat pohodlně do Prahy a zpátky. Voucher se vydává oproti vstupence na utkání, je zdarma a fanoušci naopak mohou získat pozornost navíc,“ upřesnil marketingový manažer viktoriánů, Jaromír Hamouz. Výjezd vlaku totiž podpořil také pivovar Gambrinus, který každému fanouškovi nadělí na cestu jednu plechovku piva.

Odjezd vlaku zplzeňského hlavního nádraží je naplánován na 16.40 znástupiště číslo 2, přesné informace obdrží cestující přímo na nádraží. Vlak bude přistaven nejpozději 20 minut před odjezdem. Po příjezdu bude zajištěn doprovod fans až na stadion, stejně tak tomu bude při cestě zpět. Odjezd speciálního vlaku zVršovic zpět do Plzně je plánován na 23:55, přesný čas potvrdí fanouškům také moderátor přímo v Edenu před koncem utkání.

„Pevně věříme, že si fanoušci cestu užijí a na oplátku se budou držet zásad slušného chování tak, abychom mohli speciální vlaky vypravovat také na ostatní duely pohárového podzimu,“ zakončil informace Jaromír Hamouz.