Z té sestupuje Petřín Plzeň, který si po roce zahraje znovu jen krajský přebor. Opačným směrem putuje Tachov, který ve velkém stylu získal krajský mistrovský titul. V příští sezoně tak bude mít Plzeňský kraj v divizi opět čtyři zástupce – plzeňskou Doubravku, Klatovy, Přeštice a Tachov.

Z krajského přeboru sestoupil už v polovině sezony kvůli existenčním problémům Rozvadov, který se do příští sezony nepřihlásil do žádné z nižších soutěží. S ním o patro níže putuje po roce opět Slavoj Žihle. Krajský přebor si naopak zahraje Tlumačov a Zruč, první dva celky I. A třídy.

V baráži o nejvyšší krajskou soutěž bude bojovat Holýšov a Sušice (z krajského přeboru) proti Bolevci a Nepomuku (z I. A třídy).
Z I. A třídy padají týmy Mrákova, Křimic a Chlumčan, do druhé nejvyšší krajské soutěže postupují týmy Staňkova, St. Plzence, Kaznějova a Meclova. V baráži se utkají Žákava, Volduchy (z I. B třídy), Svéradice a béčko Rokycan (z I. A třídy).

Ze tří skupin I. B třídy sestupuje hned sedm celků – Sokol Bor, Horšovský Týn, Lhota B, Hradešice, Zbiroh, Strašice a Klenčí. Z okresních přeborů budou v příštím roce hrát I. B třídu výběry Slovanu Plzeň, Kasejovic, Úněšova, Měčína, Holoubkova, Chodského Újezdu a Krchleb. Baráž o I. B třídu si zahraje Losiná s týmem Nečtin.

Los barážových utkání o krajský přebor, I. A třídu a I. B třídu se koná dnes v 16.30 v sídle PKFS.

Exhibiční zápas s házenkářem Filipem Jíchou.
Byla to tečka, jakou jsem si nepředstavoval, dojalo Jíchu