Č. Krumlov – Tachov 0:1

Utkání rozhodla jedna povedená akce hostů. Pěkný centr Habarta z pravé strany našel Viternu, jenž si míč pohotově zpracoval a poslal ho přesně k tyči. Druhou půli již Tachovští zvládli a mohli tak slavit další vítězství.

Poločas: 0:1. Branka: 36. Viterna. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 1:3. Diváci: 180.

Tachov: Hinterholzinger – Ruda, Král, Tušl, Viterna – Habart, Šácha, Hudec (86. Žemlička), Sadílek, Folejtar – Machač (73. Kovařík). Trenér: Z. Slowik.

Rokycany – Čížová 4:1

Domácí sice po chybě obrany prohrávali, ale zabrali a utkání ještě do přestávky otočili. V druhé půli již Rokycany svého protivníka přehrávaly a potvrdily svoji převahu dalšími dvěma brankami.

Poločas: 2:1. Rozhodčí: Matějček. ŽK: 2:0. Diváci: 200.

Rokycany: Vild – Vaníček (88. Feiferlík), Špic, Žáček, Libotovský, Hereit, L. Aubrecht (85. Cibulka), P. Aubrecht (75. Heller), Procházka, Krčál (87. Bendl), Rusňák (80. Černý). Trenér: Pavel Aubrecht.

Táborsko B – Sušice 4:1

„Domácí byli skoro celý zápas lepší a zaslouženě nás porazili. Ve hře nám chyběl především potřebný důraz v soubojích a také větší bojovnost," prohlásil vedoucí mužstva Sušice Karel Polák.

Poločas: 1:0. Branky: 14. Stuchlík, 57. Cihlář, 71. Turek, 87. Bakule – 73. Vrhel. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Sušice: Gill – Skrbek, Kodýdek, Melka, Fuchs – Králík (75. Varga), Matějka, Hrach – Szedmák, Vrhel, Krejčí. Trenér: Jan Staněk.

Milevsko – ZČE Plzeň 2:1

„Utkání se hrálo za hrozných povětrnostních podmínek. V první půli jsme měli výhodu větru my, v druhé části soupeř. K fotbalu měl tento zápas opravdu daleko," lamentoval kouč Dynama Petr Kural.

Poločas: 0:1. Branky: 55. Komárek, 65. Dvořák – 40. Bednář. Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

ZČE Plzeň: Tománek – Chocholatý, Zoubek, Světlík, Vít – Svoboda (75. Škarda), Hejnal, Šulc (80. Will), Bednář – Vnuk, Šebek (75. Šmíd). Trenér: Petr Kural.

Benešov – Doubravka 2:1

Po brzkém úniku Rótha sice hosté vedli, ale závěr zápasu nezvládli, a odjeli tak nakonec domů s prázdnou.

Poločas: 1:1. Branky: 15. Žák z PK, 90. Jíša – 10. Róth. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

Doubravka: Bouzek – Hošťálek, Krejčí (30. Holub), Novák, Chvojka – Vyleta (67. Štěpán), Knakal, Tříska, Filipec – Švec (79. Holub), Róth (65. Soroka). Trenér: Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky: Písek – Hořovicko 1:1 (0:0, 57. Kubiš – 61. Nademlejnský), N. Ves – Zličín 1:3 (1:2, 45. Kraut – 19. May, 44. Mančál, 62. Kavan), Cheb – J. Hradec 2:2 (0:2, 64. Vošmik, 83. Martinec – 17. Fruhauf, 44. Koutný).