Začátek utkání vyšel na jedničku domácím. Již v 5. minutě po akci dva na jednoho skvěle uvolnil Hron exligistu Karla Pitáka a ten s přehledem překonal gólmana Domažlic – 1:0. A ve 13. minutě mohlo být pro hosty ještě hůř. Po přihrávce Eliáše střílel Hron, ale jeho střelu vyrazil bravurním zákrokem brankář Brych.

Domažličtí se v úvodní půlhodině hry jen sporadicky dostávali na dostřel domácí svatyně, přesto mohli vyrovnat, ale míč směřující za již překonaným gólmanem do branky domácích na poslední chvíli odkopl obránce na rohový kop.
Hned v úvodu druhé půle hosté zaváhali a Piták vstřelil svůj druhý gól. Až poté se Domažlice probudily a již v 51. minutě korigoval stav Lukáš Matějka. Po hodině hry obdržel rovnou červenou kartu Braun, a to zastavilo počínající nápor Domažlic. Výhru domácích pečetil svým třetím gólem z penalty Piták.

SK Zápy – Domažlice 3:1

Poločas: 1:0. Branky: 5., 47. a 73. (PK) Piták – 51. L. Matějka. Rozhodčí: Šedivka – Drábek, Dujsík. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (62. Braun). Diváci: 140.

Domažlice: Brych – Blažek, Braun, Hájovský (59. Bezdička), Mlynařík, Hrubý – Pfeifer (59. Došlý), Vais, Mužík, Hejda – L. Matějka.

Ostatní výsledky: Chrudim – Vltavín 4:1 (2:1, 16., 50. a 56. Rybička, 33. Drahoš – 4. Císařovský), Písek – Dobrovice 0:0, PK 4:3, Litoměřicko – Benešov 5:1 (1:0, 35. Hanuš, 62. Maršálek, 70. a 85. Kacafírek, 87. Šimkovský – 78. Engelmann), Čížová – Jirny 0:0, PK 7:6, Ústí n. Orlicí – Králův Dvůr 1:1, PK 8:7 (0:0, 84. Souček – 88. vlastní), Převýšov – Vyšehrad 2:0 (2:0, 35. Hynek, 45. Labík z PK), Nymburk – Benátky n. Jiz. 1:3 (1:1, 23. Nepovím z PK – 12. Munzar, 57. Hakl, 76. Boček), Štěchovice – Brozany 3:3, PK: 4:3 (2:2, 5. Šum, 42. Kučera, 56. Volešák z PK – 11. Studecký, 28. Benda z PK, 80. Veselý).