Rozhodlo o tom středeční finálové utkání ve Vochově, ve kterém se hrál kvalitní fotbal výborné úrovně. Oba týmy vyznávaly ofenzivní styl a diváci se rozhodně nenudili.

Před brankami se rodily zajímavé situace. Ve 25. minutě byl ve vápně bez odezvy faulován chrástecký Tyr, z protiútoku se dostal do šance Šperl, ale nic z ní nevytěžil.

Tutovku však měl i Chrást, když po útoku Šimra se Sadílkem posledně jmenovaný přehodil doubraveckého gólmana i jeho svatyni.

Gólů se dočkali diváci až po přestávce. Doubravecký lídr krajského přeboru šel do vedení, ale Chrást výsledek otočil. Plzeňský tým vyrovnal, a tak se o výsledku rozhodlo v samotném závěru. Chrástecký Šimr vybojoval míč a Roubal rozjásal spoluhráče.

„Jsme šťastní z obhajoby. Celkově se hrál výborný a atraktivní fotbal, který se musel všem fanouškům líbit. V poháru jsme uspěli potřetí za sebou a to něco znamená," pochvaloval si prezident Chrástu Luděk Vokoun.

Oba finalisté se v sobotu střetnou v Doubravce v boji o první místo v krajském přeboru. Drama pokračuje.

Spartak Chrást – Senco Doubravka 3:2 (0:0). Branky: 52. Křen, 57. z PK a 89. Roubal – 48. J. Herák, 62. Matoušek. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:2. Diváků: 300.