Příkosice - SK ZČE 4:2

„Podzimní cíl byl 20 bodů, máme jich 22. Takže jsme spokojeni,“ pochlubil se trenér domácích Radek Vodrážka. V utkání s SK ZČE patřila domácím vždy první půlhodina obou poločasů. „Hosté dotahovali pokaždé až v posledních patnácti minutách. Za stavu 4:2 měli ještě šance, ale zmařili je. Nejhezčí gól vstřelil hostující Vít, který se opřel do balonu asi z 30 metrů,“ uzavřel Vodrážka.

Poločas: 2:1. Branky: 26. a 59. Jandoš, 18. Pleticha, 53. Kohout 38. Vohrna, 78. Vít. Nejlepší hráči: Jandoš Vít. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 1:1. Diváci: 150.

Příkosice: Protivínský Papáček, Pražák (62. Štych), Komanec, Nový, Jandoš (73. Pešek), Fiala (76. Krajdl), Krystl (88. Votípka), Lisý, Kohout, Pleticha. Trenér: Radek Vodrážka.

SK ZČE Plzeň: Řezáč Chocholatý (63. Houdek), Šiml (81. Škarda), Fuja, T. Kraus, Mašek, M. Kraus, Pata, Vít, Vohrna (73. Bednář), Beránek. Trenér: Petr Kural.

Stříbro - Vejprnice 1:3

Očekávaná výhra hostí. „Neproměnili jsme penaltu, volný kop z deseti metrů a nastřelili tyč,“ postěžoval si vedoucí Stříbra Radek Ichnotolya. „Zato soupeř střílel v první půli dvakrát a obě rány skončily v naší síti,“ doplnil. Domácí pak začali hrát vabank, snížili na 1:2, jenže po chybě znovu inkasovali.

Poločas: 0:2. Branky: 81. Pubrle 16. Paul, 27. Heller, 83. Vnuk. Nejlepší hráči: Kos Paul. Rozhodčí: Křen. ŽK: 6:3. Diváci: 50.

Stříbro: Kos Průša (65. Ábel), Zaoral, Jareš (27. Florus), Petraška, Malý, Šamer, Kertys, Honzík, Bůžek, Pubrle (87. Balogh). Trenér: Jaroslav Patočka.

Vejprnice: Hinterholzinger Havránek, Mareš, Grätsch, Rada, Hora (84. Gabriel), Šámal, Löwy (Vnuk), Heller, Puhlovský, Paul. Trenér: Milan Dejmek.

Hor. Bříza - Klatovy 1:0

„Po půlhodině doklepl vyraženou střelu golmanem Hermanem za jeho záda Paukner. Po přestávce jsme začali aktivněji, ale neproměnili šance,“ připomněl sekretář Stříbra Stanislav Kapr. Pak začali tlačit hosté. „Doslova nás přibili k našemu čtverci, ale výhru jsme si vzít už nenechali. Je to naše první vítězství na domácí půdě,“ dodal Kapr.

Poločas: 1:0. Branka: 34. Paukner. Nejlepší hráči: Mizera Herman. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 4:2. Diváci: 115.

Hor. Bříza: Mizera Sedlecký (83. Křížek), Fedorco (76. Mornštajn), M. Hackr (65. Šimice), Zd. Hackr, M. Chocholatý, Vrla, Paukner, Frána (89. Čechura), Janka, P. Chocholatý. Trenér: Václav Votípka.

Klatovy: Herman Veselka, Ulrych, Mezsároš, Bušta, Janda, Vítovec, Skala (58. D. Matějka), T. Matějka (73. Dytrt), J. Matějka, Sýkora (58. György). Trenér: Lubomír Vašica.

Senco - Přeštice 2:2

Doubravka ztratila doma důležité body. „Do přestávky byla hra vyrovnaná. Hostující Benedikt si pak dal rybičkou vlastní gól a my ještě jeden přidali,“ vyzdvihl sekretář Senka Jan Zábran. Vítězství ale domácí neudrželi. „Hosté se vzepjali, snížili a v nastaveném čase vyrovnali. Při penaltových rozstřelech jsme měli větší štěstí,“ přiznal Zábran.

Poločas: 0:0. PK: 5:4. Branky: 47. vlastní (Benedikt), 57. Duchek 67. Šambergr, 92. Bouc. Nejlepší hráči: Milota Růžička. Rozhodčí Fr. Cihlář. ŽK: 1:4. ČK: 92. Pondělík 92. Řezáč (oba S). Diváci: 150.

Senco: Kunc Řezáč, Krejčí, Milota, Vaigl (76. Sýkora), Parlásek, Novák, Duchek (90. J. Herák), Šperl, Švec, R. Herák (86. Pondělík). Trenér: Pavel Vaigl.

Přeštice: Růžička Hrdlička, Uzlík, Šambergr, Jindra, Mrázek (78. Zoubek), Bešta, Přibáň, Benedikt, Vacík (66. Bouc), Trdlička. Trenér: Luděk Šilhánek.

Bolevec - Chotíkov 4:2

V malém plzeňském derby byl úspěšnější Bolevec. „Výhru jsme si nezasloužili. Už v první půli byli hosté jasně lepší, přesto jsme vedli 2:0,“ objektivně přiznal sekretář domácích Jan Thomayer. „Chotíkov hráli moderní fotbal plný krátkých přihrávek. Po přestávce jsme se přece jen zlepšili, ale hosté byli celkově lepší,“ dodal Thomayer.

Poločas: 2:0. Branky: 33: Šnaider, 34. Bublík, 59. Pelnář (PK), 68. Černý 85. Lopata, 87. Belan (PK). Nejlepší hráči: Černý Belan. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 4:6. Diváci: 100.

Bolevec: Klečka Jagerčík, F. Soukup (69. Humpál), Kadeřábek, Šnaider, Kohout, Zítek (26. M. Soukup), Černý, Bublík, Greif (82. Hřebec), Pelnář. Trenér: Petr Nykles.

Chotíkov: Böhm Prais (78. Lopata), Fikar (36. Šulan), Sulák (63. Korous), Marek (45. Hauer), Kluska, Kožíšek, Filip, Břicháček, Belan, Pechler. Trenér: L. Filip.

Horš. Týn - Horažďovice 0:2

Po pěkných výkonech v posledních kolech Týn s favoritem neuspěl. „ První gól jsme dostali dost nešťastně, kdy Melka dorážel po zákroku golmana Mlezivy. My naopak nastřelili tyč a od tyče se míč odrazil do náruče hostujícího golmana,“ sdělil sekretář domácích František Cihlář.

Poločas: 0:1. Branky: 34. Melka, 75. Řiský. Nejlepší hráči: Šinál Rojík. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:2. ČK: 70. Žáček (HT). Diváci: 150.

Horš. Týn: Mleziva Butnaru, Žáček, Štverák (85. Šilhánek), Falout, Brynda, Blatský, Šinál, Šimáček, Beisbier, Mašek. Trenér: Karel Krejčí.

Horažďovice: Kozlík (46. Rojík) Čadek, Kopperberg , Grégr, Mičkal (34. Šafanda), Beránek (60. Nauš), Stulík, Melka, Řiský (87. Forman), Koc, Kotrba. Trenér: Milan Čadek.

Stod - Chrást 1:2

„Hned v první minutě jsme inkasovali hlavou od Vágnera,“ zlobil se vedoucí Stodu Martin Jelínek. Hra se vyrovnala a stodský Fořt nedal vyloženou šanci. Zato chrástecký Roubal byl úspěšný. „V nervózním utkání jsme zbytečně ztratili tři body,“ doplnil Jelínek.

Poločas: 0:2. Branky: 54. Kyklhorn 1. Vágner, 42. Roubal. Nejlepší hráči: Höfler D. Král. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:5. ČK: 84. Haidlmayer (Ch.). Diváci: 150.

Stod: Janča Vlček, Snášel, Košťál, Kyklhorn, Bouřa, Paum, Dolejší, Šaliga, Fořt, Höfler. Trenér: Štěpán Hirschl.

Chrást: Bláha Sadílek, O. Král (63. Kučera), D. Král, Roubal, Vágner, Komárek, Sružka (46. Bulín), Haidlmayer, Křen (73. Karbusický), Tyr. Trenér: Jaroslav Diepold.

Holýšov - Rapid 1:4

Holýšov se chtěl pokusit zastavit pád do spodních pater tabulky. „Měli jsme územní převahu, ale góly dával bohužel ponejvíc soupeř,“ informoval trenér Holýšova Jiří Multrus. Domácí srazili viditelně první gól hostí a vyloučení Majláta ještě před půlí.

Poločas: 0:1. Branky: 64. Manowetz 23. Šimsa, 51. Harmady, 62. Hodaň, 68. Sváta. Nejlepší hráči: Manowetz Harmady. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:3. ČK: 39. Majlát (H). Diváci: 140.

Holýšov: Marcel Levička, Trhlík, Vrba (61. Kubina), Hrádek (61. Dostálík), Majlát, Lucák, Jeniš (85. Multrus), Manowetz, Procházka (81. Beneš), Lukáš. Trenér: Jiří Multrus.

Rapid: Matějka Faist, Peroutka, Buček, Hucl (50. Čupalka), Bláha, Harmady (84. Altmann), Hodaň (77. Kovářík), Šimsa, Hvízdal (61. Sváta), Netrh. Trenér: Jaroslav Mysliveček.