V okolí Doosan Areny si mohli fanoušci zavzpomínat na nejzářivější okamžiky klubové historie, získat autogramy legend nebo se s nimi vyfotit, bohatý program byl připraven pro nejmenší.

„Myslím, že to byla vydařená akce,“ říkal pak před utkání s Českými Budějovicemi do televizních kamer bývalý fotbalista Ivan Bican, který v roce 1971 vstřelil branku Bayernu v památném zápase Poháru vítězů pohárů v Mnichově.

GÓLY DÁVALI OBRÁNCI. Radim Řezník objímá střelce vítězné branky Lukáše Hejdu, sám přitom předtím vyrovnával na 1:1. Zadáci Viktorie tak zastoupili útočníky Beauguela s Chorým, kteří tentokrát vyšli střelecky naprázdno.
Řezník poslechl, zasekl si to na levou nohu a vyrovnal

A s gratulací se na závěr povedeného sobotního odpoledne připojili i hráči současné Viktorie Plzeň, kteří proti Českým Budějovicím otočili vývoj skóre a vyhráli 2:1. Už v úterý vstoupí do tuzemského poháru MOL Cup, od 17 hodin hostí druholigovou Příbram.

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v 8. kole Fortuna: ligy České Budějovice. Západočeši k zápasu nastoupili v rámci oslav 110. výročí založení klubu v retrodresech. Foto: FCVP/L. Nussbauer
Oslava se Viktorii vydařila, ale proti Jihočechům to byla dřina