Tachov – Milevsko 3:1

Po třiceti vteřinách Habart nacentroval a Malý poprvé rozjásal domácí. Jihočeši vyrovali hru a Vavřička i skóre. Po změně stran přidal Tachov na kvalitě a převzal režii na své kopačky. Chval zajistil vedení, další jeho rána orazítkovala tyč a Malý dorazil. Řadu dalších tutovek domácí spalovači trestuhodně zazdili.

Poločas: 1:1. Branky: 1. a 90. (+1) Malý, 58. Chval – 35. Vavřička. Rozhodčí: Malák. ŽK: 3:1. Diváků: 200.

Tachov: Makó – L. Viterna, Luk. Čížek, Lad. Čížek, J. Viterna – Habart (72. Machač), Braun, Malý, Šácha (67. Hutta) – Chval, Rulf (90. Slowik). Trenér Miroslav Chada.

Motorlet – Domažlice 3:0

Chodové hráli a Pražané stříleli góly. Bahleda v šanci zaváhal, dvakrát podržel Motorlet gólman a po chybě Strejce šli domácí do vedení. V době největší ofenzivy Domažlic přehlédl sudí ve vápně faul na Maška a hosté inkasovali podruhé. Další gól vzápětí byl definitivní tečkou.

Poločas: 1:0. Branky: 26. Chaloupka, 70. Pinkas, 72. Rezek. Rozhodčí: Melichar. ŽK: 3:3. Diváků: 150.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Bublík, Šmirkl, P. Cihlář (82. Neumann) – Zb. Černý, V. Rada, Mužík, Mašek – Bahleda, Manowetz (43. Šot). Trenér Milan Dejmek.

Vltavín – Klatovy 6:0

Patnáct minut stačili hosté držet krok, Zedník dokonce zahrozil, ale dva góly Pražanů před přestávkou určily ráz utkání. Po obrátce na hřišti existoval už jenom Vltavín.

Poločas: 2:0. Branky: 30. Pospíšil, 37. Socha, 52. Marčík, 55. Kryštof, 73. Oliva, 90. Freisler. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Klatovy: Lorenc – Rendl, M. Viktora, Hovorka, Bušta – Matějka (65. Sýkora), Janda (46. György), Zedník (75. Mirga), Pavlík, J. Cihlář – Beneš. Trenér Jiří Toman.

Vejprnice – Hořovicko 0:2

Zahozená šance Löwyho předznamenala bezradnost domácích, který položily na lopatky dva góly během čtyř minut. Košťál sice trefil tyč, po přestávce se dostavil i vejprnický tlak, ale bez úspěchu.

Poločas: 0:2. Branky: 26. a 30. Veindlich. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 5:2. Diváků: 100.

Vejprnice: Hajžman – Hošek, Stanislav (85. Puhlovský), Havránek, Bouřa – Löwy, J. Biedermann, M. Holý (75. Barnáš), Košťál – P. Horváth, Aubrecht (68. Multrus). Trenér Jaromír Mysliveček.

Ostatní výsledky: Votice – Příbram B 1:4 (0:2, 71. Daniel – 10. a 19. Šindelář, 56. Kalabiška, 58. Mácha), Benešov – Prachatice 1:4 (0:2, 82. Hanousek – 28. Kaczko, 39. Košík, 63. a 71. Kováčik), Meteor – Admira 5:1 (4:0, 5. a 6. Houzar, 15. Daňhel, 22. Fíček, 69. Jánoš – 79. Kubice z PK), Strakonice – Třeboň 4:2 (2:0, 26. Hovorka z PK, 44. Kaňák z PK, 61. Hajdůšek, 70. Benedikt – 88. P. Skála, 89. Hačka).