V sestavách mužstev na tradičním turnaji Christmas time 2011 se pravidelně objevují současní i bývalí ligoví fotbalisté. Letos se na palubovce haly na Slovanech představí například David Limberský a Milan Petržela, členové mistrovského týmu FC Viktoria Plzeň a účastníka Ligy mistrů. Oba obléknou dres obhájce loňského prvenství Desinsekta/Cortusa.

„Vánoce bez turnaje Christmas time si nedovedu představit. Přijdu i letos, turnaj si nenechám ujít,“ slibuje David Limberský.

Do bojů půjde s velkou motivací. „Christmas time jsme vyhráli už popáté za sebou a moc mě láká ho vyhrát i pošesté,“ hází rukavici soupeřům světlovlasý zadák Viktorie. Kromě viktoriánů Limberského s Petržely se v Plzni objeví i další ligoví fotbalisté. „Nováčkem na turnaji je mužstvo Dream Team, které sestavil fotbalista Mladé Boleslavi Radek Šírl. Kromě něj je v týmu například jeho spoluhráč Miroslav Miller,“ říká Lenka Havránková z pořádající agentury Sportteam.

Dva týmy nastoupí letos pod jinými jmény. „Loňský finalista Charles Music bar se přejmenoval na Coolna Bar a pod názvem Zahrada s úsměvem, s. r. o., se skrývá loňský účastník turnaje Expertstav,“ dodává Lenka Havránková.

Deset týmů je rozděleno do dvou skupin po pěti, první dva postupují do semifinále. Začátek je v 9.00 hodin, finále kolem 16.30 hodin.

Los turnaje

Skupina A:

Desinsekta/Cortusa, Pekass, Kiss Proton, Topkauf.cz, Západočeská stavební společnost, s. r. o.

Skupina B:

Coolna Bar, IPC Klima, s. r. o.,

Vesmont, Dream Team

Zahrada s úsměvem, s. r. o.