Hráči Plzně podlehli v neděli v rámci 8. kola Superligy malého fotbalu výběru Mostu vysoko 2:8 a teď jen čekají na dohrávky zbývajících utkání, které rozhodnou o tom, na jakém místě nováček soutěže ze západu Čech přezimuje. Utkání s mužstvem Mostu po zápase hodnotil značně zklamaný trenér plzeňských fotbalistů Stanislav Kocour.

„Zápas s Mostem ovlivnilo hned několik faktorů. Měli jsme problémy se sestavou, na poslední chvíli se omluvilo několik klíčových hráčů včetně střelce Patrika Denka. A pak jsme nezvládli úvod. Třikrát jsme inkasovali a pak už to bylo těžké. Sice jsme se snažili hrát a s výsledkem něco udělat, ale to vyhovovalo Mostu. Otevřeli jsme obranu a soupeř ještě dokázal několikrát skórovat. Zápas se nám nepovedl,“ litoval kouč Stanislav Kocour.

Plzeň – Most 2:8 (0:3)
Branky a nahrávky: 42. vlastní Banovič, 46. Chotěborský (Štverák) – 4. Kiliján (Kasal), 11. Fišer (Bíro), 21. Kasal (Fišer), 38. Kasal (Macko), 42. Kiliján (Fišer), 48. Boček (Macko), 58. Macko (Kasal), 60. Kiliján (Fišer). Rozhodčí: Kohout – Pelikán. ŽK: Paum – Bíro. Diváci: 20. Hřiště: Senco.
Sestava Plzně: Hajžman – Nemček, J. Kocour, Štverák, Vavrač, Kasýk, Paum, Hulina, Chotěborský, Loukota.