Hosté, kteří stejně jako ve středu v Kolíně nastoupili s posilami z prvoligového A týmu, měli od začátku zápas ve své moci.

Úporně bránící Příbram odolávala tlaku Západočechů až do poslední minuty prvního poločasu, v posledních vteřinách ale kapitulovala. Domácí gólman srazil plzeňského útočníka Leitla a nařízený pokutový kop proměnil Psohlavec.

I po obrátce měla navrch Plzeň. V úvodu druhého poločasu se prosadil před brankou Příbrami důrazný Leitl a zvýšil na 2:0. Zaslouženou výhru Viktorie pojistil v 79. minutě Trapp, který po centru Leitla překonal střelou z voleje domácího gólmana Rondzika.

„Hru jsme měli od začátku pod kontrolou, bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme střelecky. Mužstvo musím opět pochválit za přístup, bojovnost a nasazení. Naše vítězství bylo zasloužené, soupeř prakticky za celý zápas neohrozil naši branku. Mohli jsme vyhrát ještě větším rozdílem,“ komentoval výkon svých svěřenců trenér Viktorie Jiří Skála.

FC Marila Příbram B - FC Viktoria Plzeň B 0:3

Poločas: 0:1. Branky: 45. Psohlavec z PK, 51. Leitl, 79. Trapp. Rozhodčí: Jedlička - Wencl, Polák. ŽK: 3:1. Diváci: 150.
Viktoria: Ticháček – Chvojan, Knakal, Rada, Bárta – Borek, Šiml, Trapp, Vrzal (81. Bešta) – Psohlavec (81. Trantina), Leitl. Trenér: Jiří Skála.