Plzeňské béčko s několika posilami z A mužstva od první minuty ovládlo hru a líbivou kombinační hrou zkušeného soupeře zcela přehrálo. Skóre otevřel v 16. minutě Vaculík a o deset minut později přidal stejný hráč druhý gól z pokutového kopu Panenkovským ´Vršovickým dloubákem´. Penaltu sudí nařídil po faulu na Jiráčka.

„Lukáš hrál výborně, byl to vlastně jeho zápas,“ pochválil kanonýra trenér béčka Viktorie Karel Krejčí.

V pohodě hrající Viktorie zvýšila brzy Mlikou na 3:0, hosté se prosadili až v závěru poločasu. Po přestávce domácí kontrolovali hru a výhru si už nenechali vzít.

„Zejména v prvním poločase to byl z naší strany velmi dobrý výkon. Měli jsme hru plně ve své moci a soupeři nedovolili až na zbytečnou branku v závěru první půle téměř nic,“ uvedl po utkání kouč Viktorie Karel Krejčí.

„Hodně nám pomohly posily z A týmu. Hrály s velkou chutí a do utkání přinesly kvalitu,“ dodal trenér.

FC Viktoria Plzeň – Náchod 3:1

Poločas: 3:1. Branky: 16. a 26. (z PK) Vaculík, 40. Mlika – 42. Vodehnal. Rozhodčí: Janíček. Diváci: 120.
Viktoria B: Ticháček – Malcharek, Šmejkal, Halama, Mandous – Vaculík (88. Puchmertl), Šiml, Jiráček (82. Staněk), Dvořák – Mlika, Leitl (77. Blažek).