Vaculík zařídil výhru juniorky Viktorie Plzeň

PLZEŇ - Ve skvělé formě hraje fotbalista Viktorie Plzeň Lukáš Vaculík. V sobotu zachránil krásným gólem v nastaveném čase remízu A týmu Viktorie proti Slavii Praha a v neděli dopoledne přispěl výrazně dvěma góly k výhře juniorky 3:1 nad Náchodem.

17.8.2008

Lukáš Vaculík, fotbalista FC Viktoria PlzeňFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Plzeňské béčko s několika posilami z A mužstva od první minuty ovládlo hru a líbivou kombinační hrou zkušeného soupeře zcela přehrálo. Skóre otevřel v 16. minutě Vaculík a o deset minut později přidal stejný hráč druhý gól z pokutového kopu Panenkovským ´Vršovickým dloubákem´. Penaltu sudí nařídil po faulu na Jiráčka.

„Lukáš hrál výborně, byl to vlastně jeho zápas,“ pochválil kanonýra trenér béčka Viktorie Karel Krejčí.

V pohodě hrající Viktorie zvýšila brzy Mlikou na 3:0, hosté se prosadili až v závěru poločasu. Po přestávce domácí kontrolovali hru a výhru si už nenechali vzít.

„Zejména v prvním poločase to byl z naší strany velmi dobrý výkon. Měli jsme hru plně ve své moci a soupeři nedovolili až na zbytečnou branku v závěru první půle téměř nic,“ uvedl po utkání kouč Viktorie Karel Krejčí.

„Hodně nám pomohly posily z A týmu. Hrály s velkou chutí a do utkání přinesly kvalitu,“ dodal trenér.

FC Viktoria Plzeň – Náchod 3:1

Poločas: 3:1. Branky: 16. a 26. (z PK) Vaculík, 40. Mlika – 42. Vodehnal. Rozhodčí: Janíček. Diváci: 120.
Viktoria B: Ticháček – Malcharek, Šmejkal, Halama, Mandous – Vaculík (88. Puchmertl), Šiml, Jiráček (82. Staněk), Dvořák – Mlika, Leitl (77. Blažek).

17.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
Policie kontroluje kotoučky z tachografu. Ilustrační foto.

Šoféři nedodržují přestávky

Naši prvňáci ze 7. ZŠ Plzeň

Plzeňsko - Ve středu 18. října najdete v Plzeňském deníku prvňáky ze 7. ZŠ Plzeň. Nezapomeňte si koupit noviny.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.