„Moc se na to těším. Po letech ve Viktorii bych už sám potřeboval změnu, navíc vsoučasném nabitém kádru prvoligové Viktorie je těžké se prosadit. Dukla je jeden zmých nejoblíbenějších klubů a jsem rád, že se o druholigové angažmá budou pokoušet právě tam,“ svěřil se fotbalista, který vpatnácti letech patřil společně například sFillem, Smejkalem, Borkem a bratry Krbečkovými do kádru mistrovského celku starších žáků Viktorie Plzeň.

Mladí viktoriáni tehdy získali titul českých šampionů pod vedením trenérů Josefa Žaloudka a Miloše Kopeckého.

Ondřej Šiml, který už má zkušenosti zdruhé ligy způsobení vBlšanech, zůstane vDukle tři týdny na zkoušce. Potom se rozhodne o jeho případném angažmá.

„Hned po nástupu odjíždíme na halový turnaj do Německa a potom mě sDuklou čeká týdenní kondiční soustředění na horách. Věřím, všechno dobře dopadne a vDukle zůstanu,“ říká Ondřej Šiml, který vprvních deseti kolech patřil na podzim koporám třetiligového béčka Viktorie. Potom se zranil a do konce sezony už nenastoupil.

„Měl jsem vleklé svalové zranění, ale teď už je, doufám, všechno vpořádku. Cítím se dobře a věřím, že mi zdraví vydrží,“ dodává talentovaný fotbalista.