Další sobotní zápasy nepřinesly žádné překvapení. Nováček zNýřan se ani vdruhém kole nedočkal prvních bodů, po domácí porážce sDoubravkou podlehl i dalšímu plzeňskému klubu - prohrál vBolevci 2:3. Cenný bod zChanovic si přivezl další plzeňský klub SK ZČE Plzeň. Favorizovaný Chrást doma zdolal Rokycany a Město Touškov si rovněž na domácím trávníku poradilo sPřešticemi.

Doubravka – Rapid Plzeň 2:1
Nejlepší hráči: Šimr – Matějka. Poločas: 2:0. Branky: 37. Šimr, 41. (PK) Vaigl – 83. Lambor. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (40. Nikrmajer). Diváků: 150.
Doubravka: Míčka – Smíšek, Sýkora, Novák, Maroušek, Varga, Vaigl, Kovács (70. Žák), Belan, Šimr, Švec. Trenér I. Kovács.
Rapid: Nikrmajer – Faist, Uzlík, Netrh (75. Tomáš), Štádler, Hucl, Lambor, Peroutka (40. Matějka), Šimsa, Sváta, Polívka. Trenér J. Jílek.

Bolevec – Nýřany 3:2
Nejlepší hráči: Greif – Kováč. Poločas: 3:2. Branky: 19. a 30. Greif, 43. Došlý – 17. Kočí, 36. Liška. Rozhodčí: Pressl. ŽK: 3:1. Diváků: 200.
Bolevec: Klečka – Kučera, Došlý, Humpál, Šnaider, Vítovec, Brejcha, Šanoba (72. Pelnář)), Kovářík (88. Soukup), Šiml (Thomayer), Greif. Trenér J. Kůs.
Nýřany: Fait – Liška, Duspiva, Kováč, Voráček, Niedermayer, Kočí, Louda (80. Kasl), Kouba, Cvachouček (Šindler), Pondělík (85. Rada). Trenér M. Niedermayer.

Chrást – Rokycany 2:0
Nejlepší hráči: Král – Mraček. Poločas: 1:0. Branky: 45. (PK) a 58. Bezdička. Rozhodčí: Hanilec. ŽK: 0:4. Diváků: 280.
Chrást: Bláha – Levý, Král, Kovařík (72. Komárek), Mojžíš (79. Ramadan), Bezdička (88. Schamberger), Haidelmayer, Fiala (86. Kučera), Křen, M. Tyr, Sadílek. Trenér J. Urbánek.
Rokycany: Vild – Jícha, Čihák (79. Rýdl), Tobrman, Schveinert, Mraček (62. Korelus), Brož, Procházka, J. Scheinherr, M. Scheinherr, Blecha (62. Kohout). Trenér P. Aubrecht.

Město Touškov – Přeštice 2:0
Nejlepší hráči: Nosek – Procházka. Poločas: 1:0. Branky: 34. Královec, 87. Nosek. Rozhodčí: Jambura. ŽK: 4:3. Diváků: 150.
M. Touškov: Daněk – Forman, Misař, Zaoral, Kalčík, K. Fürbacher, Svoboda (80. Hrdlička), Královec, Nosek (89. O. Karbusický), S. Karbusický, Brand. Trenér K. Bárta.
Přeštice: Frančík – Stehlík, Zelenka (85. Cápal), Bešta, Procházka, Turek, Duchek, Žitník (71. Veleman), Benedikt, Jonáš (46. Bouc), Ostrolucký. Trenér F. Sluka.

Chanovice – SK ZČE Plzeň 1:1
Nejlepší hráči: Zdeněk – Ulč. Poločas: 0:0. Branky: 47. Strakoš – 69. Vlček. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 3:2. Diváků: 100.
Chanovice: Růžička – Šedivý, Nový, Hnídek, Toman (59. Kučera), Strakoš, Prchlík (83. Krch), Švehla, Černohorský, Kislinger, Zdeněk. Trenér M. Rambousek.
SK ZČE: Řezáč – Eliáš (66. Rous), O. Lenk, Chocholatý, Bedrna (61. Karadžov), Šiml, Ulč, J. Lenk (83. Vohrna), Bednář, Stanek, Vlček. Trenér V. Votípka.

Upozornění: Tabulku, výsledky a podrobnosti ke třem zbývajícím třem nedělním zápasům krajského přeboru najdete vpondělním vydání Plzeňského deníku.