Od úvodních minut měla Viktoria převahu a po čtvrthodině hry šla do vedení gólem Noska. Slovenský jedenadvacetiletý stoper z Dubnice je ve Viktorii na testech. Viktoria mohla do poločasu skórovat ještě dvakrát a jednou ji podržel při šanci domácích Ticháček v brance.

Ve vyrovnané druhé půli se hrálo s vysokým nasazením a hosté nevyužili další šance. V závěru domácí vyrovnali z pokutového kopu. V předzápase dorosteneckých celků U16 zvítězil domácí 1. FC Nürnberg 3:1.

1. FC Nürnberg U23 – Viktoria B 1:1 (0:1). Branky: 86. Sanders z PK – 15. Nosek. Viktoria B: Ticháček (70. Frei) – Chvojan (58. Schuster), Bauer, Nosek, Bárta (58. Nový) – Trantina (46. Mudra), Süsser (80. Šuranský), Šiml, Dvořák – Borek, Leitl (70. Herák). Trenér Fr. Sluka.