Tomáš Hořava se kvůli menšímu zranění vrátil už minulý týden, další reprezentanti se do mužstva zařazují postupně od začátku tohoto týdne.

Jako první dorazili do Plzně v pondělí slovenský reprezentant Michal Ďuriš a člen českého národního mužstva Jan Kopic. „Další slovenský reprezentant Matúš Kozáčik měl v pondělí volno," upřesnil trenér Roman Pivarník.

Ještě v úterý chyběli trenéru Viktorie dva hráči základní sestavy – český reprezentant do 21 let Aleš Matějů, který nastoupil 
v Belgii v utkání kvalifikace na mistrovství Evropy hráčů do 21 let, stejně jako člen slovenské jednadvacítky Jakub Hromada.

Své povinnosti si ještě plnil i albánský reprezentant Ergys Kace, který se v Plzni ještě nestačil ani pořádně rozkoukat. Do Viktorie přišel těsně před ligovou přestávkou na hostování z řeckého klubu PAOK Soluň 
a vzápětí odjel na sraz albánské reprezentace.

„Se zbytkem mužstva jsme pracovali především na herní kondici. Abychom se mohli věnovat i taktické přípravě, doplnili jsme kádr v některých trénincích na počet dvaceti hráči juniorky," uvedl trenér Pivarník, který bude mít kompletní kádr až ve čtvrtek.

Už v sobotu čeká Viktorii těžký zápas v Liberci.