Také pro mladé viktoriány se jednalo o druhé utkání během jediného dne. V sobotu ještě v rámci 20. ročníku prestižního Memoriálu Stanislava Štrunce porazili slovinský NK Domžale 4:0 a díky remíze anglické Aston Villy se slovenskou Žilinou si s předstihem zajistili celkový triumf.

SK Petřín Plzeň (červení), archivní snímek.
Jedenáctka Petřína skolila Březovou, hráči trenérovi příjemně zamotali hlavu

Ale zpátky k vzájemnému utkání s Petřínem, které se hrálo dvakrát 40 minut a přestože mělo výkop až v sedm hodin večer, panovalo při něm ukrutné horko. „V prvním poločase to byl fotbal de facto o ničem. Bylo horko, nikomu se nechtělo, nic zajímavého se nestalo," připustil trenér Petřína Radek Vodrážka.

SK Petřín Plzeň (červení), ilustrační snímek.SK Petřín Plzeň (červení), ilustrační snímek.Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

„Ve druhé půli se to už změnilo. Hrál se poměrně dobrý fotbal a oba týmy si vytvořily několik šancí. Ve finále asi spravedlivá remíza," hodnotil zkušený kouč nerozhodnou partii jeho týmu s ligovými mladíky Viktorie Plzeň.

Petřínští měli v neděli po náročné sobotě volno, ale v pondělí už zase absolvují od 17.30 hodin další tréninkovou jednotku a v úterý sehrají další přípravný zápas. A to na hřišti v Blšanech s devatenáctkou Dukly Praha (od 17.00).

Letní příprava: SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - TJ Sokol Radnice (červení) 7:1.
PODÍVEJTE SE: Klatovy na úvod přehrály Radnice. Jak zápas hodnotili oba trenéři?