Petřín porazil v dohrávce nového mistra

Plzeň – V dohrávkách 29. ročníku Ligy starých gard utrpěl první porážku nový mistr Smíchov, který prohrál na Petříně.

1.11.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

V dalších zápasech Letná zvítězila na SK 1894, Vejprnice na Košutce a Senco přehrálo Vodní stavby.

Střelecky se dařilo Rádlovi, který vstřelil hattrick. Zajímavá bude dohrávka na Letné, kam zajíždí Petřín. Týmům jde o druhé, respektive čtvrté místo, rozhodne se i o vítězi soutěže střelců.

ZČE – Smíchov 4:2 (2:2, branky: Rádl 3, Štrunc – Lukes, Jandoš). Nový mistr vedl 2:1, domácí do přestávky srovnali a ve druhé půli si zajistili zasloužené vítězství.

Košutka – Vejprnice 1:2 (0:1, branky: Rendl – Dobrý, Kadaně). Hosté vedli 2:0, domácí snížili dalekonosnou střelou Reindla, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Vyloučen byl hostující Dobrý.

SK 1894 – Letná 3:5 (3:1, branky: Dudík 2,Zábranský – Bezdička 2, Klička, Šampalík, Procházka). Domácí vedli o půli 3:1, po přestávce hosté převzali iniciativu a otočili výsledek zápasu.

VS – Senco 2:4 (2:1, branky: Halili 2 – Jonáš 2, Skála, Turek). Ve vyrovnaným zápase bylo Senco po přestávce lepším týmem a zaslouženě zvítězilo.

Dohrávky 22. kola, zítra v 15.00: Letná – ZČE, čtvrtek v 18.00: Senco – Slavia.

Střelci: 33 – Bezdička (Letná), 30 – Rádl (ZČE), 29 – Lukes (Smíchov), 28 – Baroch (Rapid), 26 – Hnízdil (Rapid).

1.11.2011

NOVÝ POLYGON by měl vzniknout mezi Sokolovem a Lomnicí přibližně v této podobě.

BMW bude v Karlovarském kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Brutální útok. Dostane recidivista 10 let?

Plzeň – Valér Milo byl již třikrát odsouzený na Slovensku.

Příprava ledu pro curling? Alchymie, říká Jiří Candra

Plzeň – Curling je jeho životem. Je aktivním hráčem, v barvách Sokola Liboc získal mistrovské tituly, dotáhl to až do reprezentace, je i trenérem. A aby toho nebylo málo, Jiří Candra patří u nás k předním odborníkům na přípravu ledové dráhy pro curling.

Zoo se pochlubila šestitýdenním lvíčetem

Plzeň - Zoologická zahrada včera zveřejnila aktuální snímek odchovávaného lvíčete. Samečkovi je šest týdnů a podle vyjádření Zoo Plzeň už váží více než pět kilogramů.

Soutěž o vstupenky na Dona Juana

Plzeň – Velké divadlo má dnes (15. 12.) od 19 hod. na programu Molièrovo drama Don Juan. Naši čtenáři mohou v soutěži získat na toto představení volnou vstupenku pro dvě osoby.