Už před zápasem bylo jasné, že návštěva v Březové bude lámat tamní rekordy. Na fotbalistu, který v srdcích plzeňských fanoušků změnil tisíce životů, se v městečku v sokolovském okrese přišlo podívat 710 diváků – to je třikrát více než na jakýkoliv jiný domácí zápas divizního nováčka. Dvaačtyřicetiletý fotbalista makal jako za starých dobrých časů. Po obdržení míče rychle rozděloval balony a svými přesnými centry zásoboval především útočníka Davida Vaněčka. Svůj pohybový hendikep vynahrazoval vytříbenou kopací technikou a geniálním fotbalovým myšlením.

K výhře to ale nevedlo. Doubravku totiž po dvou minutách hry dostal do vedení stoper Václav Světlík. O pět minut později sice domácí Březová zásluhou Petra Peterky rychle vyrovnala, ale tento stav dlouho nevydržel. Po ojedinělé akci Senka totiž domácí inkasovali podruhé – to se do sítě trefil plzeňský kanonýr Milan Ungr. Horváth, který si do osobních statistik připsal kromě devadesáti odehraných minut také kartu žluté barvy, se snažil s výsledkem něco udělat – vyrovnat se jemu ani jeho spoluhráčům ale nepovedlo. Naopak, patnáct minut před koncem podnikli fotbalisté Doubravky rychlý protiútok, který úspěšně zakončil Dušan Künstner.

Březová tedy i s Pavlem Horváthem v sestavě podlehla Senku 1:3. Pro divizního nováčka to byla vůbec první domácí porážka za tři body v sezoně.

Olympie Březová – Senco Doubravka 1:3 (1:2)
Branky: 7. Peterka – 2. Světlík, 26. Ungr, 75. Künstner. Rozhodčí: Plzák – Šimeček, Nedvěd. ŽK: 1:2 (50. Horváth – 56. Roubal, 73. Ungr). Diváci: 710.