Domácím se podařilo hlavně díky dvěma hattrickům Anara Alieva a Petra Štýse vstřelit gólů sedm.

„První poločas vyšel podle našich představ. Drželi jsme balon a diktovali tempo hry. Prosadili jsme se i gólově, a tak poločas skončil 4:1 v náš prospěch," poznamenal trenér Nýřan Roman Stauber.

Ještě úvod druhého dějství byl v režii Nýřan. Poté se ale po několika nepřesnostech domácí obrany dostaly Kozolupy do hry a podařilo se jim snížit stav na 5:4. O to se nejvíce zasloužil hostující Petr Tejc, který sám v zápase vstřelil pět branek.

Potom se ale zase trefovali domácí. Další dva zásahy znamenaly opět tříbrankový náskok. Jenže v posledních dvou minutách utkání se Kozolupy postaraly ještě o dramatický závěr, když snížily na konečných 7:6. Vzápětí ale rozhodčí duel ukončil, a tak si mohli domácí oddechnout.

Výsledky 2. kola – městský přebor: VS Plzeň – Prazdroj 3:1 ( Mašek, Marek, Liška – Hyneš), Litice – Bukovec 3:2 (střelci nehlášeni), Dýšina – Malesice 2:0 (Křen, Pašek), Košutka – Chotíkov B 5:1 (Forejt 3, Arnošt, Volf – Belan), Smíchov – Bolevec B 3:2 (Vivseanco, Kazi, Kovařík – Chudáček, Kadeřábek), Plzeň-Letná – Union 4:1 (Žák, Rada, Čejka, vlastní – Dirga), Zruč B – Slovan Plzeň 2:1 (Pokladník, Hojer – Janoušek).

Okresní přebor Plzeň-sever: Třemošná – Plasy 0:2 (Randa 2), Nýřany B – Kozolupy 7:6 (Aliyev 3, Štýs 3, J. Šlégl – Tejc 5, Houska), Líně – Dolní Bělá 2:4 (Vágner, Hajšman – Bušek 2, Michal 2), Manětín – Nečtiny 3:2 (Hrbáček, P. Bulín, Pátek – Märc, Hlous), Mladotice – Bezvěrov 6:3 (Randa 2, O. Krofta, Slach, Sebránek, Janský – T. Petrů 2, Šulc), Blatnice – Kožlany 2:3 (Z. Kasl, V. Kasl – Šimek 2, Tupý), Vejprnice B – Ledce 4:1 (Sudeník 2, Šik, Loukota – Nový).

Okresní přebor Plzeň-jih: Klášter – Chlumčany B 0:3 (Příhoda 2, Lösch), Lužany – Chotěšov 0:1 (Kubík), Žinkovy – Hradec 6:3 (Šindelář 4, Čmelínský, Pavlíček – J. Hrdina, O. Hrdina, Šubrt), Merklín – Předenice 1:0 (Voráček), Letiny – Kasejovice 3:5 (V. Pikhart 2, Hajšman – Z. Adamec 5), Soběkury – Blovice 0:2 (střelci nehlášeni), Nepomuk B – Dvorec 4:8 (Svoboda, Junek, Noháček, Miroslav Švec – Havlíček 4, Greguš 2, Brožovský, Petr Panc).