Domažlice B – Klatovy 1:0

Benfika slaví první jarní výhru, rozhodl už ve čtvrté minutě Šot. „Jediný gól padl po kombinaci v pokutovém území. Diváci pak sledovali víceméně boj, hosté si vypracovali dvě, tři šance, které neproměnili. My jsme hráli disciplinovaně, a z defenzivy jsme vyráželi k brejkům," řekl sekretář Domažlic Petr Churý.

Poločas: 1:0. Branka: 4. Šot. Nejlepší hráči: Mészáros – Kubr . Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

Domažlice B: Houdek – Buršík (90. Stróž), Kohout Waldmann, Vísner, Šot, Šinál, Lešek, Bláha(89. Kalný), Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.

Klatovy: Herman – Štengl, Brož (84. Blažek), Harant (67. Dolanský), D. Matějka, Rejthar, Janda, Mészáros, György, Procházka, Sýkora. Trenér: Jakš.

Koloveč – Rapid 3:0

Lídr zlomil odpor soupeře až po přestávce.

„První půle byla vyrovnaná, hosté měli více šancí. Po změně stran jsme ale začali tlačit. Tomáš Došek nejprve nedal penaltu, za chvíli ale hlavou otevřel skóre. Za stavu 3:0 už spadla hra do průměru," zhodnotil duel sekretář Kolovče Pavel Kruml.

Poločas: 0:0. Branky: 53. a 65. T. Došek, 55. Pavlík. Nejlepší hráči: Tesař – Beke. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Koloveč: P. Fillinger – Tesař, L. Došek, Lucák (83. Bukovský), Baxa, Černohorský, Šlajs, Šperl, T. Došek, M. Fillinger, Pavlík (79. Kadlec). Trenér: Hirschl.

Rapid: Beke – Buček, Hodan, Čupalka, Harmády, Žák, Morávek, Ulbrik, Brabec, Netrh, Pubrle (76. Nový). Trenér: Mysliveček.

Přeštice – Holýšov 2:0

Přeštice přetlačily v urputném souboji Holýšov.

„Žádný fotbalový šlágr se nekonal, z našeho mužstva by pochvalu zasloužila jen stoperská dvojice Duchek, Kováč," nechal se slyšet vedoucí mužstva Přeštic Pavel Bočan.

Poločas: 1:0. Branky: 31. Lambor, 56. Kovář. Nejlepší hráči: Duchek – Zaducki. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Diváci: 120.

Přeštice: Rojík – Gruszka, Duchek, Kováč (87. Turek), M. Bešta, Gerstner, Uzlík, Trdlička, Zdeněk, Vacík (62. Mrázek), Lambor (62. Havlíček), P. Bešta. Trenér: Kraus.

Holýšov: Matas – Tyr (84. Chvojka), Levička (44. Ibehej), Trhlík, Vítek (59. Vraštil), Šobr, Majlát, Schamberger, Zaducki (74. Hamerník), Lukáš. Trenér: Míčka.

Nepomuk – Rokycany B 0:2

V souboji nováčků uspěly Rokycany, Nepomuk doma na jaře ještě nevyhrál. Krize srazila nováčka už na patnáctou příčku tabulky.

Poločas: 0:1. Branky: 29. Kořínek, 73. Bendl. Nejlepší hráči: J. Viktora – Bendl. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Nepomuk: Baroch – Ticháček, Panc (46. Rous), J. Švec, Voráček, Kocour (73. Janoch), J. Viktora, Zajíc (73. Váňa), Kozák (66. V. Švec), Vosyka (77. P. Kalabza), J. Kalabza. Hrající trenér: J. Viktora.

Rokycany B: Wohlmuth – Hlavsa, Špic, Feiferlík, Kořínek (80. Mašek), Blecha, Tobrman, Bendl (73. Havlíček), Šístek (67. Král), Černý, Procházka. Trenér: Hudeček.

Stod – Chotíkov 0:0

Diváci gól ze hry neviděli, poslední Stod ale po rozstřelu bere dva body. Rozhodující penaltu trefil Snášel.

„Vyrovnaný duel, ve kterém se moc šancí nenarodilo. V závěru zápasu neproměnil penaltu Pešek," viděl duel sekretář domácího Stodu Petr Chlíbec.

PK: 6:5. Nejlepší hráči: Snášel – Vacek. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

Stod: Janča – Höffler, Brichcín (90. Jelínek), Bárta (86. Lihm), Snášel, Lukášek, Pešek, Kaas, Terber (64. Dlouhý), Tlustý, Kubina. Trenér: Kamarýt.

Chotíkov: Šídlo – Vacek, Hulina, Koc (90. Bříza), Knapp, Hauer (79. Ježek), Scheinherr, M. Míka, Pechler, Ábel, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Luby – H. Bříza 2:1

Luby porazily Horní Břízu, soupeř ale v závěru kousal. „Střetla se vyrovnaná mužstva, my jsme se prosadili střelecky po kombinačních akcích. Hosté pak zatlačili, v závěru jsme se strachovali o výsledek, ale tři body jsme uhájili," oddechl si sekretář Lubů Karel Křížek.

Poločas: 1:0. Branky: 8. Koželuh, 53. Sýkora – 70. Frána. Nejlepší hráči: Sýkora – všichni. Rozhodčí: Křen. ŽK: 4:2. Diváci: 180.

Luby: Kalaš – Voráč (21. Šůs), Křížek, Sýkora, Koželuh, Švátora (89. Švec) Mlejnek, Čipera (80. Voráček), Sysel (66. Šnour), Pelouch, Pivoňka. Trenér: Bečka.

Horní Bříza: Liška – Sedlecký, Rous, M. Zavadil, Netáhlo, Paukner, Frána, Zeman, Sluka, P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Michálek.

Vejprnice – Bolevec 3:2

Vejprnice uhájily druhé místo v tabulce, výhru domácím trefil hlavou Havránek. „Hrálo se derby se vším všudy," glosoval sekretář vítězů Milan Radimák.

Poločas: 2:2. Branky: 5. vlastní, 31. Krisl, 68. Havránek – 11. a 43. Pelnář. Nejlepší hráči: Havránek – Pelnář. Rozhodčí: Duda. ŽK: 4:3. Diváci: 140.

Vejprnice: Dufek – Havránek, Sulek, Rada (90. Heindl), Černý (67. Kuhajda), Šámal, Hora, Kristl (88. Milota), Grätsch, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Bolevec: Krásl – Kučera, Humpál (78. Velík), Klečka, Dytrt (60. Hibler), Fryček (72. Greif), Bublík, Kadeřábek, Šnaider, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.

Příkosice – Horažďovice 3:1

Důležitou výhru Příkosic režíroval zkušený Lisý, který zkompletoval hattrick. Domácí tak potvrdili výhru na penalty z Domažlic.

„Měli jsme větší chuť po vítězství. Podržel nás brankář Protivínský, v poslední minutě zneškodnil Naušovi penaltu," konstatovala sekretářka Příkosic Jana Moulisová.

Poločas: 1:1. Branky: 30., 73. a 81. z PK Lisý – 33. Jůda. Nejlepší hráči: Lisý – Jůda. Rozhodčí: Burda. Bez karet. Diváci: 90.

Příkosice: Protivínský – Hodaň (60. Krajdl), Papáček, Pražák, Komanec, Čada (81. Šlajch), Lisý, Kotnauer (12. Jandoš – 87. Votípka), Kohout, Spěváček, Šefl, Hrající trenér: Pleticha.

Horažďovice: Janda – Greger, Janouškovec, Šafanda (75. M. Forman), Vachuška Stulík, Melka, Jůda, Sova, Kotrba, Nauš. Trenér: Melka starší.