Odpykával si totiž trest za čtyři žluté karty a porážka na trávníku ho tak vlastně minula.

V zítřejším posledním letošním ligovém zápase proti Olomouci na domácím trávníku (začátek v 17.00 hodin) už ale může hrát. Klíčový hráč týmu se tak proti silnému soupeři vrací do mužstva v pravou chvíli.

Po dvou týdnech znovu naskočíte do mužstva. Jak jste prožíval porážku na Kladně?
Pro fotbalistu to v ochozech není nic příjemného, zvláště když váš tým prohraje. Navíc tam byla hrozná zima. Už se těším, že zase budu moci v lize nastoupit.

Čeká vás Olomouc, celek, který nenápadnou hrou získává body. Má jich už šestadvacet a v tabulce je čtvrtá. Co na to říkáte?
To je pravda. Je to takové mužstvo, kterého si nikdo moc nevšímá, ale přitom je v tabulce hodně vysoko. Je to silný soupeř, od kterého očekávám, že bude hrát ofenzivní fotbal, což by nám mohlo vyhovovat.

Pro Viktorii to je velmi důležitý zápas. Pokud vyhrajete, může se mužstvo připravovat v zimě v klidu. Domníváte se, že dvaadvacet bodů k tomu bude stačit?
Tajně jsme doufali že získáme pětadvacet bodů, což se nám už nepodaří. Rádi bychom proto měli alespoň těch dvaadvacet, což klid na zimu představuje. K tomu ale musíme vyhrát, jiný cíl pro zápas s Olomoucí neexistuje.

Co byste chtěl vzkázat fanouškům Viktorie před posledním letošním zápasem?
Aby přišli v co největším počtu a pomohli nám svými hlasivkami. Rádi bychom se se svými příznivci rozloučili pro letošek vítězstvím.