„V tréninku pozoruji, jak se kluci na zápas s Brnem těší. Věřím, že utkání zvládneme a budeme se na jeho konci radovat z vítězství," říká asistent trenéra Viktorie Zdeněk Bečka, který společně s dalšími asistenty Pavlem Horváthem a Kamilem Tobiášem povede mužstvo místo trenéra Karla Krejčího. Hlavní kouč Viktorie si v těchto dnech plní reprezentační povinnosti u českého národního mužstva.

MOL Cup – osmifináleViktoria Plzeň – Brno (NE 
15. listopadu, 14.00), Frýdek-Místek – Jablonec (0:2, 0:3, do čtvrtfinále postupuje Jablonec), Liberec – Zlín (SO 14. listopadu 16.00), Pardubice – Sparta Praha (ÚT 17. listopadu 13.00, 
ČT Sport), Karviná – Mladá Boleslav (ÚT 24. listopadu, 
1. zápas 0:1), Jihlava – Olomouc (0:1, 2:2, postupuje Olomouc), Ústí nad Labem – Dukla Praha (0:3, 0:3, postupuje Dukla), Hradec Králové – Příbram (0:1, 5:1, postupuje Hradec Králové).

Kvůli zápasům české a slovenské reprezentace bude Viktorii chybět brankář Matúš Kozáčik, obránce Václav Procházka, záložník Patrik Hrošovský a nejlepší střelec mužstva Michal Ďuriš.

„Šanci dostanou hráči, kteří dosud tolik příležitostí nedostávali. Od toho tady jsou, aby dokázali, že do kádru Viktorie právem patří," sází Bečka na motivaci náhradníků.

Asistent trenéra očekává, že Brno přijede do Plzně v nejsilnějším složení. „Do jejich hlav nevidím, ale podle mne nastoupí kompletní a budou chtít v Plzni uhrát co nejlepší výsledek pro domácí odvetu," míní Zdeněk Bečka.
Zítřejší utkání MOL Cupu s Brnem začíná v Doosan Areně už ve 14.00 hodin.

Postup do jarního čtvrtfinále si dosud zajistily prvoligové týmy Dukly, Jablonce, Olomouce a také druholigový Hradec Králové. První zápas vyhrála i Mladá Boleslav, zatímco Viktorii, Spartu a Liberec první duel teprve čeká.