Důvod? Sedmdesáti minutovou tréninkovou jednotku vedl kouč aktuálně nejlepšího týmu Gambrinus ligy Viktorie Plzeň Pavel Vrba.

Jím řízený trénink byl cenou pro kolektiv Hadačky za vítězství v soutěži Gambrinusu Kopeme za fotbal.

Po úvodním rozklusání následovalo několik cvičení s míčem, rychlostní průprava, střelba a závěrečná hra „na dvě“, při které proti sobě nastupovaly na třetině hřiště vždy pětice hráčů.

„Byl to nezapomenutelný zážitek, i když toho asi máme všichni dost, ale bylo to vynikajicí. Ještě aby nás takový počet chodil i na zápasy,“ říkal po tréninku Martin Pícl.

„Trénink obsahoval hodně cvičení s balonem, další byla na obratnost. Intenzita byla výborná, moc se mi to líbilo,“ svěřil se gólman Hadačky Vlastimil Pech.

„Byl jsem příjemně překvapen, s jakou chutí hráči trénovali, i s počtem, v jakém přišli. A přál bych takovou účast domácímu trenérovi pokaždé,“ chválil Pavel Vrba.

„Trochu mě sice překvapil složitější terén, ale všichni se snažili, pracovali na maximum a bylo by otázkou času, kdyby cvičení zvádali lépe,“ hodnotil průběh tréninku plzeňský kouč.

„Od teď si budu pamatovat, kde Hadačka je. A když tudy budu projíždět a uvidím, že se na hřišti hraje, podívám se, jak to hráčům jde,“ ujišťoval domácí příznivce při odjezdu Pavel Vrba.