Potvrdil to i trenér Zdeněk Michálek: „V pondělí by se měl zapojit do přípravy s naším mužstvem.“ Domažlice v sobotu rozstřílely 7:1 německý Kötzing, ale podle slov jejich kouče to taková jednoduchá záležitost nebyla.

„Nebyl to jednoznačný zápas. Průběh byl vyrovnaný, teprve po našem třetím gólu jsme soupeře už přehrávali. Mimo přípravu teď máme nemocné či zraněné Havlíčka, Bártu a dlouhodobě Šámala,“ uvedl Zdeněk Michálek.

Na velkém zimním turnaji v Doubravce domácí divizní celek zvítězil nad Přešticemi 5:0, v turnaji má plný počet bodů a v každém ze tří odehraných zápasů nastřílel pět gólů, aniž by inkasoval.

„Byla to naše jednoznačná záležitost s výraznou převahou. Herně to však není stále stoprocentní, jsou tam ještě hluchá místa. Zatím je ale stále dostatek času, aby se vše po herní stránce vyladilo. V současné fázi zimní přípravy jsou všichni hráči v pořádku a celek mám pohromadě,“ pochvaloval si doubravecký trenér Roman Vyleta.

Horní Bříza, připravující se na záchranářské práce ve Fincentrum krajském přeboru, zvítězila 3:1 nad účastníkem I. A třídy Chotíkovem, ale její trenér Václav Votípka tentokrát s výkonem příliš spokojen nebyl.

„Fotbal to nebyl vůbec dobrý, přestože jsme vyhráli. Pustil jsem několik hráčů na dovolenou, potom někteří další začali marodit a nás bylo k utkání jen jedenáct. Dokonce jsme polovinu utkání dohráli o deseti.“

Příkosice připravily první porážku Cerhovicům, když zvítězily 3:1. „První půle byla dost vyrovnaná, ale po přestávce jsme byli o poznání lepším celkem a vstřelili jsme rozhodující góly. Tentokrát jsme vůbec nebyli kompletní, protože máme sedm nemocných hráčů. Ale ani náš soupeř nenastoupil v ideální sestavě,“ vysvětloval Radek Vodrážka, kouč Příkosic.

Divizní Koloveč se po bezbrankovém poločase rozešla nerozhodně 2:2 s plzeňským SK ZČE. „Chybělo nám asi pět hráčů. V současné době marodí ze základního kádru Baxa, Milota, Mour a Duchek. Proto si zahrál i třináctiletý Lucák, patřící ještě do žákovské kategorie. Je to syn prezidenta klubu,“ říkal kolovečský trenér Karel Krejčí.

Nerozhodný výsledek považoval za spravedlivý plzeňský kouč Petr Kural. „Asi to byla zasloužená remíza. Dvakrát jsme prohrávali a pokaždé se nám podařilo vyrovnat. Z naší strany to byl rozhodně lepší výkon než při minulém zápase. Už také máme jenom tři nemocné.“

Chřipka skolila osm hráčů Rokycan, které v přípravě v Berouně prohrály 0:5, když třikrát inkasovaly z penalt.