Svěřenci trenéra Romana Pivarníka prohráli 1:2 a oba góly inkasovali po školáckých chybách v obraně. Ve čtvrtečním zápase EL v Bukurešti proti Giurgiu by jeden z nejlepších stoperů české ligy neměl chybět.

„Doufám, že vyhrajeme. První zápas v Plzni jsem sledoval z tribuny a nebylo mi moc dobře, protože ten zápas jsme nezvládli. Udělali jsme hrubé chyby v rozehrávce a soupeř to potrestal. Každý zápas, který sleduji jako divák strašně těžko snáším," řekl ve středu dopoledne před odletem do Rumunska Roman Hubník.

Klíčem k úspěchu ve čtvrtečním utkání bude podle Hubníka vyvarování se chyb v obraně. „Věřím, že tým máme na to, abychom v Bukurešti vyhráli," tvrdil stoper Viktorie.

Plzeň si bude muset dát pozor na útočníka Astry Alibeca. „Silově je na tom velmi dobře a na něj budou spoléhat," upozornil Hubník.

Kapitána neznervózňuje dvanáctizápasová série v evropských pohárech bez výhry. „Není to motivace navíc. Tuto sérii nikdo z nás nesleduje. My se snažíme každý zápas v Evropské lize podat co nejlepší výkon a hlavně konečně vyhrát. Věřím, že to v Bukurešti zlomíme a vyhrajeme," uzavřel Hubník.