Jelikož hráči staršího dorostu ani juniorky o víkendu neabsolvovali mistrovská utkání svých soutěží, vedení jim naplánovalo zajímavý náhradní plán. Oba dva výběry totiž spojily síly a vyrazily do německého Bavorska, kde se střetly se stejně starým výběrem slavného giganta –Bayernem Mnichov. A výsledek? Vítězství 2:1, o které se zasloužil zejména střelec juniorského výběru Západočechů Tomáš Arzberger, jenž vstřelil obě branky viktoriánů.

„Utkali jsme se se zajímavým soupeřem a na hře to bylo znát. Naši kluci se s tím poprali dobře, s výkonem jsme spokojeni. Chvílemi jsme soupeře i přehrávali, ale Bayern ukázal svou kvalitu a měl také velmi zajímavé příležitosti. Jsem rád, že jsme odehráli takovéto utkání, opět nám to ukázalo několik poznatků a možností i do dalších zápasů mládežnické Ligy mistrů,“ uvedl jeden z trenérů Viktorie Pavel Fořt.

Bayern Mnichov – Viktoria Plzeň 1:2 (0:1, branky: 71. Franzke – 35. z penalty a 78. Arzberger. Sestava Plzně - 1. poločas: Novák – Plecitý, Hranáč, Fišer, Halász – Petr, Pavlík (C) – Pihrt, Řezáč, Selnar – Arzberger, 2. poločas: Bleha – Plecitý (55. Hranáč), O. Pek (C), Strmiska, Halász – J. Pek, Šulc – Václavík, Selnar (75. Řezáč), Pihrt (65. Arzberger) – Pecháček.