Utkání skončilo bez branek a o vítězi tak rozhodl penaltový rozstřel, který vyhrálo Německo 3:1. Blíže k titulu přitom měly Španělky, které nevyužily několik vyložených šancí, když je vychytala skvělá brankářka Johannesová.

Diváci v Doosan Areně viděli v prvním poločase jedinou velkou šanci, už ve druhé minutě ji měly Španělky. Po přesném pasu před branku pálila Pinaová, ale německá gólmanka Johannesová vytáhla skvělý zákrok a míč vyrazila. Podruhé mohla Claudia Pinaová skórovat v úvodu druhého poločasu – běžela sama na branku, ale mířila nad břevno. Španělsko bylo mnohem nebezpečnější a přišly i další velké šance. Jenže pohotovou tvrdou střelu Andújarové v 64. minutě opět skvěle vyrazila Johannesová a o dvě minuty později německá gólmanka vychytala i Evu Máriu Navarrovou. Němky, které se celý druhý poločas bránily, mohly nakonec rozhodnout zápas v nastaveném čase, ale Kösslerovou vychytala Collová. O prvenství Německa tak rozhodly penalty.

Německo – Španělsko 0:0 (PK: 3:1). Rozhodčí: Baierová. ŽK: 3:2. Diváci: 2157.
Německo: Johannesová – Hausdorffová, Tellenbrökerová, Brunnerová, Bahnemannová – Uebachová (62. Rackowá), Oberdorfová, Nüskenová, Wiederová – Kösslerová, Anyomiová.
Španělsko: Collová – Hernándezová (80. Bautistaová), Pujadasová, Aleixandriová, Oterminová Abellaová – Marquezová Baenaová (76. L. Navarrová), Abilleiraová Dueñasová (46. Eizaguirreová), Torrodáová – E. Navarrová, Pinaová, Andújarová.