„Teď už jsou Bárta, Kalčík i Královec v pořádku a na podzim bychom měli být rozhodně silnější než na jaře,“ tvrdí Josef Bártík, předseda klubu.

Z mužstva prakticky nikdo neodchází. Aktivní činnost ukončil v osmatřiceti letech Roman Šesták, zlomenou ruku má Havlíček, a to jsou jediné ztráty.

„Naopak se z vejprnického dorostu vrací z hostování Petr Čechura, na opakovaný přestup jsme z Líní získali Jana Fürbachera, který u nás už celé jaro trénoval a u Martina Scheinherra z Košutky se hostování změnilo v přestup,“ vypočítává příchody předseda fotbalového klubu Město Touškov Josef Bártík.

V hráčském kádru druhého celku uplynulé sezony krajského přeboru je v současné době jednadvacet hráčů. „Ještě musíme dořešit další působení brankáře Matase, který u nás hostuje. Beze změn zůstává realizační tým,“ informuje Josef Bártík a podle jeho slov chtějí v Touškově opět čeřit vodu na špici tabulky.

Mužstvo zahajuje letní přípravu 17. července a na hřišti bude třikrát v týdnu. V plánu jsou přípravné duely s Jesenicí, Blovicemi, Chotíkovem a Bolevcem. Krajský přebor zahajuje Město Touškov v Rokycanech.