V sobotním programu se nejprve střetli fotbalisté Vejprnic a Měčína. Utkání skončilo překvapivou remízou 4:4.

„V týdnu jsme tvrdě trénovali a na hráčích to bylo znát. Jsem spokojený pouze s úvodem utkání. Jinak to byl od nás špatný výkon," řekl kouč Vejprnic Jiří Šámal.

V dalším duelu prvního víkendového dne změřili síly fotbalisté Lhoty s jasným favoritem turnaje, domácí Doubravkou. Divizní klub v prvních dvou zápasech nasázel svým soupeřům v součtu sedmnáct branek. I tentokrát si parta trenéra Aleše Jindry zastřílela a nováčka krajského přeboru zdolala těsně 5:4.

„Byl to klasický přípravný zápas. Nastoupili jsme v hodně kombinované sestavě, šanci dostali všichni. Začátek zápasu nám náramně vyšel a dostali jsme se do vedení 3:0. Potom jsme ale začali hrát lehkovážně a soupeř nás potrestal a skóre otočil. Jsem velmi rád, že to hráči nezabalili a výsledek v závěru obrátili," okomentoval strhující bitvu trenér Doubravky Aleš Jindra.

Stejným způsobem hodnotil ofenzivní představení a i kouč Lhoty Jaroslav Kluska.

„Prospali jsme úvod utkání. Působili jsme trošku těžkopádně. Senco se dostalo do rychlého vedení o tři branky. My jsme začali hrát až od tohoto stavu a skóre otočili. V závěru jsme ale ještě dvakrát inkasovali a těsně prohráli. I přes prohru jsem velmi spokojen," řekl trenér fotbalistů Lhoty Jaroslav Kluska.

Nedělní porci dvou zápasů načal souboj Rokycan s plzeňským Rapidem.

„Měli jsme trošku problémy se sestavou, což se nakonec projevilo. První poločas jsme se soupeřem drželi krok, ale druhá půle už byla zcela v režii Rokycan," shrnul utkání lodivod Rapidu Jaromír Mysliveček.

V posledním zápase remizoval Chotíkov i ve svém třetím vystoupení. Tentokrát 3:3 s Košutkou.