Rozdíl ve výkonnosti ženských týmů je propastný, což se potvrdilo i ve třetím kole
I. ligy. Viktoria podlehla v Praze Spartě 0:7.

Sparťanky, které spolu se Slavií suverénně kralují českému ženskému fotbalu, rozhodly o svém vítězství už v prvním poločase, kdy svému soupeři nastřílely pět branek. „Nezvládli jsme úvod ani konec prvního poločasu. Už v desáté minutě jsme prohrávali 0:2 a vinou ztráty koncentrace jsme ještě třikrát inkasovali v závěru první části hry," postěžoval si trenér Viktorie Plzeň Karel Rada. Sparta pak ve druhé půli přidala ještě dva góly a bez problémů si připsala tři body. Viktoria zatím marně čeká na první ligový gól. Snad se ho dočká v neděli na hřišti SK Smíchov na Slovanech, kde od 13.00 hodin hostí poslední FC Hradec Králové.

Sparta Praha – Viktoria Plzeň 7:0 (5:0)

Viktoria: M. Radová – Racková, Králová (90. Roztočilová), Nehodová, Hanžlová (82. Šlajsová) – Markelová, Mrázová (82. Krejčová), Ondrášková, Tauberová, Karasová – Knödlová. Trenér: K. Rada.