Šestidílnou sérii mapující úžasnou cestu za šestým mistrovským titulem a Ligou mistrů natočil režisér Petr Větrovský a bude mít premiéru 24. dubna na O2 TV. Majitelé permanetntních vstupenek na soutěžní ročník 2023/2024 budou mít jedinečnou možnost vidět hned tři díly dříve než ostatní. Plzeňská Viktoria pro ně připravila předpremiéru, která se uskuteční v prostorách restaurace Na Spilce v plzeňském pivovaru ve čtvrtek 20. dubna od 18.30. Každý účastník starší 18 let zde navíc obdrží jedno čepované pivo zdarma!

„Rozhodli jsme se pro tuto akci, protože jsme zaznamenali velký ohlas fanoušků, kteří se na dokument velmi těší,“ informoval mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Tisková konference k představení dokumentu Zázrak ze Západu.
Zázrak ze Západu. Televize uvede šestidílný dokument o fotbalové Viktorii Plzeň

Vstupenku na předpremiéru je možné vyzvednout na pokladnách, kde jsou v prodeji permanentky (na pokladnách za severní věží Doosan Areny). Oproti jedné permanentce obdrží každý fanoušek jednu vstupenku na projekci. V restaurace Na Spilce pak bude i doprovodný program s moderátorem, skvělé pivo a další fotbalové dobroty. Budeme se také soutěžit o permanentku a další hodnotné ceny, pozdravit fanoušky přijdou i zástupci A-týmu.

„Kapacita sálu je omezena na 200 míst, doporučujeme si tedy určitě vstupenku vyzvednout co nejdříve,“ doplnil mluvčí plzeňské Viktorie.