Na patnáctém ročníku tradičního turnaje Christmas time, konaném v Městské hale na Slovanech, se ale příbramskému záložníkovi s týmem IPC Klima nedařilo a obsadili poslední desátou příčku.

Navštěvujete rád futsalové turnaje?
Určitě, ale nehraji často na tak prestižních akcích, jako je Christmas. S kluky, se kterými hraji v tělocvičně, se rádi turnajů zúčastňujeme, ale většinou takových těch “pouťáků“, a tady je to opravdu na jiné úrovni a na hřišti to bylo i vidět.

Desátá příčka, to asi moc spokojený nejste?
Skončili jsme sice poslední, ale bylo to dobré. V mužstvu jsem hrál s Lukášem Krbečkem (brankář FC Viktorie Plzeň, pozn. autora) a ten hrál v útoku. Jiného fotbalistu už jsme v týmu neměli. Přišli jsme si zahrát a pozdravit se s přáteli, a to se splnilo. Na umístění jsme nemysleli, takže jsme spokojeni.

Už jste v minulosti na Christmas time startoval?
Hrál jsem tu asi před deseti lety a za tým IPC Klima jsem hrál prvně. Ke startu na turnaji mě přiměl Lukáš Krbeček, a jelikož jsem mu to slíbil, tak jsem hrál.

Zaznamenal jste v turnaji branku?
Trefil jsem se třikrát, ale nejlepším střelcem od nás byl právě Lukáš Krbeček, kterému jsem na branky nahrál. Skóroval čtyřikrát.

Christmas time je vánoční turnaj, jak jste tedy svátky prožil?
To jsou pro mě dny volna, takže jsme si naordinoval klid a navštěvoval jsem přátele a známé. Samozřejmě máme předepsané tréninkové dávky, tak se je snažím plnit. Nový rok přivítám s kamarády ve Stříbře.