Nezbrzdila ho ani žlutá karta na začátku střetnutí ani horké počasí, které v Edenu panovalo. „Cítil jsem se překvapivě dobře, jindy bývám unavený dřív. Zapracovala euforie. Zatímco někteří dostávali křeče, já byl v pohodě,“ překvapivě konstatoval plzeňský rodák.

A ani ze žluté karty si moc nedělal. „Trochu jsem to v hlavě měl, dával jsem si pozor na zbytečný faul. Ale vydržel jsem až do konce, tak to bylo dobré,“ popsal svůj pohled.

Viktoria po prvé půli prohrávala 0:1 a nebezpečně se přiblížila hraně neúspěchu, ale druhou půli, podobně jako s Rosenborgem zvládla na jedničku.

„Matematika byla jasná, oni pořád museli ještě přidat góly a tak to otevřeli a nám se otvírala okénka, která jsme nakonec dokázali využít,“ připomněl klíčové momenty odvetného střetnutí.

A jaké soupeře by si přál v základní skupině Champions League? „Teď už je to těžké, každý soupeř bude výborný. Moje přání je ale hrát s Barcelonou a Realem, ale každý tým už bude tahákem,“ říkal šťastný hráč Viktorie.

Velké oslavy Viktoria nechystá. „Nebudou, čeká nás večeře, spánek a přesun do Plzně. Slavit zatím nemůžeme, před námi je duel se Spartou. Až potom bude trošku času na malé pivko,“ tvrdil Limberský. Malá odměna ho ale přece jen očekává. „Požádám asi přítelkyni zase o oblíbenou rajskou, tu dělá prostě nejlepší, co jsem kdy jedl,“ dodal.