Skvěle si obránce Viktorie vedl i ve čtvrtečním vítězném utkání Viktorie v Neapoli (3:0) nad druhým celkem italské Serie A.

"Když vidíte jeho výkon proti nejlepším hráčům italské ligy, jak je místy i převyšuje, to vás moc těší. To je potom radost takového hráče trénovat," vysekl poklonu reprezentačnímu obránci po zápase s Neapolí trenér Viktorie Pavel Vrba.

Samotný Limberský vidí do odvety velké šance na postup, jisté ho ale podle něj není vůbec nic. „První zápas dopadl skvěle, nesmíme však nic podcenit. Už jsme se kolikrát přesvědčili, že kdybychom dostali gól, můžeme znervóznět," uvedl po zápase s Neapolí jeden z nejlepších hráčů Viktorie.

Nejhůře bylo zadákovi Plzně prvních dvacet minut druhé půle. "Nepodrželi jsme míč, z toho vznikl velký tlak soupeře," konstatoval. "Pak jsme ale Neapol dorazili druhým gólem a závěr jsme zvládli skvěle takticky. Chodili jsme do kontrů a nakonec z toho byl i třetí gól," potěšilo Limberského.

Šanci na postup by Viktorie podle něj už neměla promarnit. „Myslím, že bychom souboj s Neapolí měli dotáhnout k postupu," věří David Limberský.