Čelo tabulky je zatím nečekaně vyrovnané. Lídrem je zatím se ziskem osmadvaceti bodů stará garda Rapidu, ale jen zásluhou lepšího skóre před loňským mistrem z Petřína. Pouhé dva body ztrácí na třetím místě borci SK 1894.

Na čtvrtém místě je mužstvo SK Smíchov se čtyřbodovým mankem na vedoucí celek. O bod za Smíchovem se drží největší překvapení dosavadního průběhu soutěže – Sokol Černice. Ten měl výbornou formu v závěru jara, kdy v posledních dvou kolech dokázal porazit fotbalisty Rapidu i Petřína.

Nejlepším útokem disponoval Rapid, který ve dvanácti zápasech nastřílel svým soupeřům šestapadesát branek. Na druhé straně se mohou nejlepší defenzivou chlubit hráči Petřína, kteří inkasovali jen 19 gólů.

V tabulce střelců je zatím situace shodná s loňskou. Vede Baroch s 21 úspěšnými zásahy, který na jaře překonal hranici 300 vstřelených branek. Druhý je zatím se sedmnácti brankami petřínský Rádl, kterému chybí do hranice tří set branek už jen dvanáct tref. Třetí místo mezi kanonýry drží Mentl z Černic, který skóroval patnáctkrát.

Podzimní část zahájí gardisté 13. kolem v týdnu od 17. srpna. Pozornost budou v úvodním kole poutat utkání Rapidu s SK 1894 a Smíchova s Petřínem. Fanoušci Ligy starých gard se již dnes mohou těšit na zajímavé zápasy podzimní části.

Pořadí střelců: 21 – Baroch (Rapid), 17 – Rádl (ZČE), 15 – Mentl (Černice), 10 – J. Fiala (Smíchov), Homola (Rapid).