Lhota doma v divoké přestřelce udolala Luby

Plzeňský kraj – Silné Rokycany proměnily duel s nováčkem v exhibici.

4.9.2017

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

Emoce, spousta pohledných akcí a hlavně branek. Bláznivému souboji 4. kola krajského přeboru mezi domácí Lhotou a výběrem Lubů nechybělo opravdu nic. Po brilantní otočce se nakonec ze zisku tří bodů radovala Lhota, která zvítězila 6:3.

Rokycany – Žihle 8:0
„Z minulého utkání ve Vejprnicích (1:2) jsme měli co napravovat a jsem rád, že se nám to takhle povedlo. Moc bych to ale nepřeceňoval, protože každý zápas je úplně jiný,“ uvedl trenér Rokycan Robert Vágner.
Poločas: 3:0. Branky: 9. a 65. Debellis, 49. a 57. Trojanec, 69. a 75. Pfeifer, 13. Kořínek, 44. Vaščák. Rozhodčí: Žák. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 150.
Rokycany: Špiroch – Hereit, Černý (75. Spěváček), Kořínek (68. Pfeifer), Procházka, Trojanec (82. Kouřil), Vaščák, Ječmen, Debellis, Kopečný (55. Ineman), Vileta (82. Mourek). Trenér: Robert Vágner.
Žihle: Mikeš – Rázek, Vukliševič, Rambousek, Půta (10. Bláha), Bulín, Otcovský, Krofta, Romanovskyy, Čapek (60. Brož), Peterka. Trenér: Robert Otcovský.

Rozvadov – Rapid Plzeň 3:6
„Klíčovým momentem utkání bylo naše vyrovnání na konci prvního poločasu. V tom druhém soupeř držel míč, ale my jsme stříleli branky,“ shrnul divokou přestřelku na půdě Rozvadova kouč Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.
Poločas: 2:2. Branky: 33. a 86. z penalty Slowik, 38. Kopáček – 45., 57., 61. a 66. Žák, 25. Keckstein, 82. Matějka. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:0. Diváci: 80.
Rozvadov: Rychna – Bronec, Janda, Kopáček, Roháč, Slowik, Štverák, Jan Viterna, Milan (73. Nguyen), Hána (70. Horáček), Hutta. Trenér: Martin Bronec.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Keckstein, Klekner (82. Tarhaj), Čupalka, Harmady, Matějka (82. Do Thanh Tung), Žák (82. Hajšman), Gesl (83. Holík). Trenér: Jaromír Mysliveček.

Stříbro – Horní Bříza 2:1
„Podali jsme velmi dobrý výkon podtržený třemi body,“ zhodnotil krátce souboj s nováčkem trenér Baníku Stříbro Josef Brouzda.
Poločas: 1:0. Branky: 45. Kohut, 77. Demjan – 69. Netáhlo. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Hřiště: UMT Stříbro.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Hřebík, Dyk, Pavlas, Tůma, Bůžek (90. Mráček), Demjan, Eliáš (56. Pleško), Šimek, Kohut (46. Pubrle, 85. Blažek). Trenér: Josef Brouzda.
Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Lavička, Zavadil, Netáhlo (74. Příhoda), Paukner, Němeček, Sedlák (46. Lomoz), Janka, P. Chocholatý, Kraček. Trenér: Martin Löffelman.

Tachov – Holýšov 4:1
Domácí favorit díky další vysoké výhře udržel stoprocentní bilanci a se skóre 15:1 neohroženě vede tabulku. Holýšov naopak stále čeká na zisk prvních bodů.
Poločas: 1:0. Branky: 4. Skopový, 50. Vyleta z penalty, 62. Bydžovský, 89. Čížek – 63. Černohorský. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 170.
Tachov: Houdek – Ruda, Knakal, Habart, Beneš (46. Kořínek), Skopový, Vyleta, Blatnický (46. Bydžovský), Burda, Tušl, Folejtar (67. Čížek). Trenér: Martin Knakal.
Holýšov: Horáček – Zavadil (57. Valenta), Trhlík, Roman Baxa, Kaas, Černohorský, Valachovič, Stanislav Staněk, Kraus, Nemček (36. Vítek, 89. Radim Baxa), Vnouček. Trenér: Karel Míčka.

Lhota – Luby 6:3
„Ze tří akci jsme dostali tři góly, ale kolem třicáté minuty začalo hustě pršet a myslím si, že jsme se s tím popasovali lépe než soupeř. Hráli jsme chytře a nakonec utkání otočili,“ řekl trenér Lhoty Eduard Kubata.
Poločas: 2:3. Branky: 18. Černý, 22. Böhm z penalty, 66. Michael Křížek, 76. David Křížek, 78. Nejdl, 89. Varga z penalty – 13. Raišl, 23. Čipera, 28. Cole. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Lhota: Böhm – Nejdl, David Křížek (80. Varga), Michael Křížek, Černý, Nový, Šroubek, Langer (59. Klokan), Kotrnoch, Záhrobský, Mrázek. Trenér: Eduard Kubata.
Luby: Kalaš – Karel Křížek, Voráč (87. Irlbek), Veselka, Čipera, Cole, Raišl (79. Šleis), Mašek (46. Havlovic), Koželuh, Čížek, Lávička. Trenér: Vladislav Smolík.

Sušice – Chotíkov 0:1
„Opět se potvrdilo, že se nám venku hraje lépe a jsem rád, že jsme zvítězili. Se třemi body jsem spokojený,“ komentoval výhru kouč Chotíkova Petr Nykles.
Poločas: 0:1. Branka: 2. Miroslav Lopata. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Diváci: 350.
Sušice: Gill – Bachroň, Halas, Klíma, Varga (73. Hubáček), Vichr, Hájek, Čanecký, Brabec (60. Vašák), Skrbek, Skála. Trenéři: Petr Janda a Pavel Hubáček.
Chotíkov: Bejdák- Vlk, Zajíček (90. Vojáček), Končal, Kluska, Pechler, Prais, Schleis (79. Fakan), Lopata (89. Bříza), Tomáš Buchta, Martin Míka (67. Rozboud). Trenér: Petr Nykles.

Domažlice B – Vejprnice 1:3
„Chvíli nám trvalo než jsme si zvykli na široké hřiště a domácí byli v první půli lepší. Ve druhém dějství se karta obrátila, vstřelili jsme tři góly a zaslouženě vyhráli,“ byl velmi rád kouč Vejprnic Jiří Šámal.
Poločas: 1:0. Branky: 16. Roubal – 50. Daniel Křen, 70. Ouhlovský, 90. Kristl. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 2:5. ČK: 90. Teršl (Domažlice B). Diváci: 120.
Domažlice B: Bratanič – Hojda, Waldmann, Lucák, Teršl, Korelu (73. T. Lešek), Kubr (81. Sova), Kadlec (35. Vlček), Buršík, Roubal. Trenér: Martin Steinbrücker.
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Havránek, Heindl (46. Svoboda), Kýček (42. Davídek), Bárta, Daniel Křen (82. R. Křen), Ženíšek, Paul, Lhotka, Kristl. Trenér: Jiří Šámal.

Mýto – Nýrsko 3:2
Napínavou bitvu rozhodla šťastná ruka domácího trenéra a gól střídajícího Josefa Šmída z infarktového závěru pětigólové přestřelky.
Poločas: 2:1. Branky: 18. Světlík, 37. Švejda, 87. Šmíd – 21. Lužný, 51. Ivo György. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 3:3. ČK: 90. Bastl (Nýrsko). Diváci: 150.
Mýto: Vild – Hackr, Abrt, Martin Brož (98), Hlaváček, Smitka, Bejček, Kříž, Světlík (69. Vonášek), Švejda, Lupáč (82. Šmíd). Trenér: Zbyněk Drozda.
Nýrsko: Moravec – Tomáš Valenta (55. Matěj Valenta), Výtisk, Kajínek, Ivo György (88. Jarko), Tomáš György, Martin Brož (92), Kotlan (80. Švůgr), Lužný, Bastl, Kohout. Trenér: Karel Kalivoda.

Autor: Martin Mangl